Arama sonuçları: *

1. DeltaSays

fps düşüyor ve pc çöküyor

Selamlar, direk konuya giriyorum, arkadaşım pc de driverlerini güncellemiş ve sonrasında cs:go oynamak istemiş ve maça girdiğinde fps yavaş yavaş düşmeye başlamış ve 40 a gelince fps aniden oyun kapanmış ve üstünden 10 saniye geçmeden pc çökmüş anlamadık neden oldu yardım edebilirmisiniz acaba...
  2. DeltaSays

Çözüldü✓ Toplama PC için yardım eder misiniz

özür dilerim arkadaşlar teşekkürler yardımlarınız için
  3. DeltaSays

elimde hali hazırda bir ssd'm var ama hazır sistem içindeki ssd yi kaldıramıyorum sanırım
  4. DeltaSays

o zaman 9.000 uygun mudur?
  5. DeltaSays

hangi siteden almalıyım
  6. DeltaSays

(bu yorum bazı kişileri sinirlendirmiş özür dilerim o yüzden sildim)
  7. DeltaSays

Elimde yeterince para var kendime bir bilgisayar toplamak istiyorum ama neyi ne yapmalıyım hiç bilmiyorum hiç tecrübem yok sizden yardım istiyorum. Ekran kartı 1650 ve ramı 16gb düşünüyorum ama bunlara uygun anakart vb. şeyleri nasıl almalıyım bilmiyorum, bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
  8. DeltaSays

Youtube çöktü google serverlarınamı bir şey oldu

Varmış bi sıkıntı. Bende mail kullanıcaktım nasip olmadı
  9. DeltaSays

Gmailime giriş sağalyamıyorum,

çıkmasın atraksiyon bi şu dosyayı atayım sonra çıksın
  10. DeltaSays

anladım teşekkürler
  11. DeltaSays

Serverdemi Sıkıntı anlayamadım ama tamda dosyaları yüklemem gereken zamanda bu hata olmadı hacı. serverdemi sıkıntı bendemi anlamadım girdiğimde hesabınızda bir sıkıntı oluştu diyor ve atıyor
  12. DeltaSays

Ekran Kartı Önerisi

sen olsan hangisini tercih ederdin ben pek anlamamda
  13. DeltaSays

Ekran Kartı Önerisi

arkadaşlar kendime bir ekran kartı almak istiyorum şu pandemi dönemi bittiğinde maksimum verebilleceğim fiyat 1700-1800 olacak şekilde ekran kartı önerebilir misiniz? anakart:MSI MB B450M
  14. DeltaSays

%100 disk sıkıntısı

teşekkürler iyi akşamlar
  15. DeltaSays

%100 disk sıkıntısı

çok teşekkürler sizede zahmet veriyorum ama acaba ben bu hdd deki windows 10 umu ssd me nasıl taşırım yeni bir windows mu yüklemeliyim şu anahtar diye bir şey var sanırım ben pek bilmiyorumda :/
  16. DeltaSays

Oyun önerir misiniz?

hollow knight
  17. DeltaSays

%100 disk sıkıntısı

interntte okuduğumda bezı ssd ler iyi çalışmayabilir hdd den farkı yoktur falan diyordu arkadaş bende elimdeki ssd iyi mi? pek bilmiyorum donanımlardan pek anlamam elimdeki ssd nin ismini veriyorum samsung 860EVO 500gb
  18. DeltaSays

Rampage blade plus bir tuşu yanmıyor

çözebileceğin bir sıkıntıya benzemiyor garantisi varsa götür bence loghitech klavyemde olmuştu rgb yanmama yansa bile bağımsız yanıyordu
  19. DeltaSays

%100 disk sıkıntısı

teşekkürler elimde bir ssd var ama windows kurulu olmadığı için kullanamıyorum laptop zaten
  20. DeltaSays

%100 disk sıkıntısı

Arkadaşlar belirttiğim gibi arada disk'im %100'e hızlı şekilde yükseliyor ve bu diski kullanan uygulamalara baktığımda geri bildirim merkezi veya system adlı arka plan işlemleri diskimi ele geçiriyor, diskim hdd bu arada
Top Bottom