Neler Yeni

%100 disk sıkıntısı

DeltaSays

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Kerim Başbınar
Arkadaşlar belirttiğim gibi arada disk'im %100'e hızlı şekilde yükseliyor ve bu diski kullanan uygulamalara baktığımda geri bildirim merkezi veya system adlı arka plan işlemleri diskimi ele geçiriyor, diskim hdd bu arada

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
SSD almaktan başka çözüm yok.

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,180
İsim
Jarvis-M
only ssd

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
8 yıllık Hdd kullanan biri olarak yeni bir hafta olmadı 240 gb ssd aldık. Sata 2 portuna bağlı olmasına rağmen bilgisayar şahlandı.
Windows u direk Ssd ye aktarabilirsin.

DeltaSays

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Kerim Başbınar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence Windows yükleyip o SSD'ye geçin.
interntte okuduğumda bezı ssd ler iyi çalışmayabilir hdd den farkı yoktur falan diyordu arkadaş bende elimdeki ssd iyi mi? pek bilmiyorum donanımlardan pek anlamam elimdeki ssd nin ismini veriyorum samsung 860EVO 500gb

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,607
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
interntte okuduğumda bezı SSD ler iyi çalışmayabilir HDD den farkı yoktur falan diyordu arkadaş bende elimdeki SSD iyi mi? pek bilmiyorum donanımlardan pek anlamam elimdeki SSD nin ismini veriyorum samsung 860EVO 500gb
"SSD'ler iyi çalışmayabilir, HDD'den farkı yoktur." diyen kim ise cidden çok güzel sallamış, helal olsun vallahi. Elinizdeki SSD en iyi SATA SSD'lerden biri. Onu kullanın, kafanız rahat olsun :).

DeltaSays

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Kerim Başbınar
"SSD'ler iyi çalışmayabilir, HDD'den farkı yoktur." diyen kim ise cidden çok güzel sallamış, helal olsun vallahi. Elinizdeki SSD en iyi SATA SSD'lerden biri. Onu kullanın, kafanız rahat olsun :).
çok teşekkürler sizede zahmet veriyorum ama acaba ben bu hdd deki windows 10 umu ssd me nasıl taşırım yeni bir windows mu yüklemeliyim şu anahtar diye bir şey var sanırım ben pek bilmiyorumda :/

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,607
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
çok teşekkürler sizede zahmet veriyorum ama acaba ben bu HDD deki windows 10 umu SSD me nasıl taşırım yeni bir windows mu yüklemeliyim şu anahtar diye bir şey var sanırım ben pek bilmiyorumda :/
Önemli değil. Disk klonlama yazılımları ile diskinizi birebir olarak SSD'ye kopyalayabilirsiniz.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
SSD almalısınız.

Top Bottom