Arama sonuçları: *

1. S

Ekran kartı yük altındayken cızırtı yapıyor

cs ve pubg de denedim sadece muhtemelen başka oyunlarda da yapar, oyun içindeyken ses geliyo alt tab yapınca ses kesiliyo ama ses seviyesi arada cam olmasına rağmen net duyuluyo, masaüstünde tarayıcıda vs. bi sıkıntı yok.
  2. S

Ekran kartı yük altındayken cızırtı yapıyor

Selamlar sistemi alalı daha 3-4 ay kadar bir süre oldu son 2-3 gündür oyun açtığımda bir cızırtı sesi geliyordu şimdi baktım ekran kartından geliyor cızırtı dışında ısınma, performans kaybı gibi problemler yok bazı arkadaşlar coil whine demişler ki ben de öyle tahmin ediyorum. Benzerini yaşayan...
  3. S

Yük altında, oyunda ekran kartından cızırtı geliyor.

Selamlar sistemi alalı daha 3-4 ay kadar bir süre oldu son 2-3 gündür oyun açtığımda bir cızırtı sesi geliyordu şimdi baktım ekran kartından geliyor cızırtı dışında ısınma, performans kaybı gibi problemler yok bazı arkadaşlar coil whine demişler ki ben de öyle tahmin ediyorum. Benzerini yaşayan...
  4. S

Ekran Kartından yük altında cızırtı geliyor.

5. S

Yeniden başlatma-BIOS problemi

İyi günler arkadaşlar, bugün daha 1.5 ay önce topladığım sistemimde bir hatayla karşılaştım. Sistemi normal şekilde tuşundan açıp kapatırken ve ''Bilgisayarı kapat'' kısmından kapatırken hiçbir sorun yaşamıyorum fakat yeniden başlatmaya çalıştığımda, BIOS'dan bir ayar yapıp kaydet ve çık...
  6. S

DRAM ışığı turuncu yanıyor.

İnşallah olmaz, ama bozulduğunu düşünmüyorum. Ramlerin rgbleri sorunsuz çalışıyor inşallah bozulmadığına dair bir işarettir.
  7. S

Yok hocam alalı 1 hafta kadar oluyor. Ekran kartının içinden çıkan destekleme çıtasını takayım dedim bugün. Taktıktan sonra ramlerdeki jelatinleri gördüm, ramleri söküp jelatinleri çıkarttım sonra ramleri geri taktım. Sonrası DRAM hatası. 1721313453 Hocam flasha bios'u yükledim. Görüntü...
  8. S

hocam doğrudur fakat ben hiç görüntü alamıyorum. Sistemin herşeyi çalışıyor, ramlerin ışıkları dahil yanıyor, ekstra olarak anakartta DRAM ışığı sabit turuncu yanıyor ve görüntü gelmiyor.
  9. S

Çok bekletmedim. Kapatıp slotların yerini değiştirdim. 1721310127 Çok bekletmedim. Kapatıp slotları değiştirdim, yine olmadı.
  10. S

ANAKART Asus B650m-e RAM corsair vengance 6000mhz cl36 Az önce ramleri ve ekran kartını aöküp taktım, ,stünde jelatin bırakmışlar, sonra ilk açışımda DRAM ışığı yandı, ramlerin slotlarını değiştirdim, tek tek takmayı denedim fakat olmadı. Bir kaç yerde bios updateleyin falan diyolar ne yapmam...
Top Bottom