Arama sonuçları: *

1. C

Bitfenix Cube 360 ARGB sıvı soğutma nasıl sizce?

Sorun yaratmaz
  2. C

Üst düzey bilgisayar topladım ama fanlar aşırı ses yapıyor

Ryzen 7 7700 , stok fan ile kullanıyorum oyunlarda rahatsız etmese bile sesli çalışıyor. Sıvı soğutucular zaten sesli çalışan ürünler.
  3. C

Ürünü alırken kasana sığıyor mu diye bakmamışsın, birde durduk yere kasanı kesmişsin. Ryzen 7 7700(stok fan) ile boşta 51,52 derece şuan. Ayrıca hava soğutucu bile gürültülü çalışıyorken sıvı soğutucunun gürültü yapması doğaldır. Hangi işlemci kullanıyorsun yaptığın ayarlar ne onlarda önemli...
  4. C

Sızma her markada olabilecek bir şey tamamen şans işi. Deneyip şans vermek lazım.
  5. C

Bende çok fazla sızdırma muhabbeti duydum, ama pahalı olan asus rog ryujin ii 360 bile sızdırdığını gördüm. Teknoloji tamamen şans işi.
  6. C

Face de bir kaç sıvı sızdırma mesajına denk geldim. Bunlardan biri de asusun en pahalı modeli sıvı sızdırmış...
  7. C

Bunu bende duydum ve kurulumunu yapmadım bakalım
  8. C

Ürün elime ulaşalı 2,3 gün oldu am5 için montaj yapacağım ama stok fanı çıkarır iken işlemciye zarar veririm diye korkuyorum. Biraz araştırdım am5 lerde direk sorunsuz çıkıyor diyorlar bakalım nasıl olacak..
  9. C

Lt720 ile bunun arasında kalmıştım. Onun fiyatı arttı nasip buna imiş. Bakalım denildiği kadar var mı.
  10. C

Bende lt720 düşünüyordum da oda sesli çalışıyormuş. R7 7700 rahat soğutur bitfenix
  11. C

Videolarına baktım Galahad ii Trinity SL-INF ve iCUE H150i ELITE CAPELLIX XT 360 ile karşılaştırmalar ama videolarında bir şey gözükmüyor ve ekip dışında inceleyen de yok. Fiyatı cezbediyor ama
Top Bottom