Neler Yeni

Bitfenix Cube 360 ARGB sıvı soğutma nasıl sizce?

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
YUSUF ZİYA İSKENDER
Kullanan arkadaşlar hala memnun mu acaba? Bir de %80 civarı fan kullanımında titreme yapıyor mu?

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,687
İsim
Muhammet Çağrı
Ben aldım hocam. 13900k kullanıyorum böyle bir soğutma görmedim. 6100 rpm de donuyor pompa devri ve ses yok gibi ölçmeye calistim 19db cikiyor. Fanları 1000rpm e bile cikmadan cok sessiz bir sekilde sogutuyor. Yaninda ekstra coolant sivisi cikti kutudan o ekstraymis icinde varmis radyatörlerin yani termal macun cikti 13.5 kw lık testler doğruymuş kontrolünü yaptım. Oldukca başarılı tavsiye ederim. H150 alacaktim. Buna sans vermek istedim. İyi ki de almışım görünüm ve soğutma süper. Argb fanlar ve pompa hepsini bağladım. Fanlar lianli gibi birbirine bagliyorsun en son anakarta tek kabloyla takip bagliyorsun pratik hemde.
biraz geç soruyorum hocam kusura bakmayın içinden termal macun çıkıyor mu ona göre yanında alacağım

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,559
İsim
Selim
Ben aldım hocam. 13900k kullanıyorum böyle bir soğutma görmedim. 6100 rpm de donuyor pompa devri ve ses yok gibi ölçmeye calistim 19db cikiyor. Fanları 1000rpm e bile cikmadan cok sessiz bir sekilde sogutuyor. Yaninda ekstra coolant sivisi cikti kutudan o ekstraymis icinde varmis radyatörlerin yani termal macun cikti 13.5 kw lık testler doğruymuş kontrolünü yaptım. Oldukca başarılı tavsiye ederim. H150 alacaktim. Buna sans vermek istedim. İyi ki de almışım görünüm ve soğutma süper. Argb fanlar ve pompa hepsini bağladım. Fanlar lianli gibi birbirine bagliyorsun en son anakarta tek kabloyla takip bagliyorsun pratik hemde.
Bende h150 aldım hocam

acilo5050

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Halil uçar
Hocam hic sıkıntı yok. Bitfenix daha iyi soğutuyor. Digerleri marka satiyor sadece bana göre hepsini denedim çünkü. Adamlar testleri 2 saatlik versiyonla yayinlamis galahad 360 capellix 360 gibi sogutulari geçiyor ama size kalmış markaciysaniz corsair msi al geç yoksa bitfenixden sasma

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
YUSUF ZİYA İSKENDER
Hocam hic sıkıntı yok. Bitfenix daha iyi soğutuyor. Digerleri marka satiyor sadece bana göre hepsini denedim çünkü. Adamlar testleri 2 saatlik versiyonla yayinlamis galahad 360 capellix 360 gibi sogutulari geçiyor ama size kalmış markaciysaniz corsair msi al geç yoksa bitfenixden sasma
Kendi macunu kaliteli mi sizce hocam?

acilo5050

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Halil uçar
Kendi macunu kaliteli mi sizce hocam?
valla denemedım onu ben mx4 vardı yarım kalan onu surdum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kullanan arkadaşlar hala memnun mu acaba? Bir de %80 civarı fan kullanımında titreme yapıyor mu?
memnunum kral 6k rpm donen pompadan sessız olmasını bekleyemezdım rısk alarak aldım ama buna degdı ses 19db olctu telefonum :D

Burdaki Bitfenix Cube 360mm sıvı soğutma alan arkadaştan gaza gelerek yazı tura attım ve cok başarılı bir soğutucu sonuçlar su sekilde
kasa içerisinde prime 95 işkence ve oyun ıcı ısı değerleri paylasıyorum
13600k işlemci b769-a stirx anakart 1080ti fe sistem
bende cok memnunum kral hatta yedek alıp depolasam mı dıye dusundum ındırımdeyken :d

Meran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Anıl
bende gaza geldim şimdi siparişi verdim 7600x işlemci ile kullanacagım sanırım memun kalırım aynı benzer fiyatlarda deepcool ürünleride var ama bunu aldım bakalım ne olacak
Son durum nedir almayı düşünüyorum?

Mutlak karşılayacağı bir termal macun kullan paradan kaçma ferrari araca traktor tekeri takılmaz :)
Hocam son durum ne 3k suan almayı düşünüyorum. 7800x3d ile kullanacağım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
YUSUF ZİYA İSKENDER
Arkadaşlar ben de 2 gündür kullanmaktayım. İlk izlenimlerim bayağı olumlu diyebilirim. Fanlar gayet sessiz. Pompa sesini ancak kulağınızı kasaya dayarsanız duyarsınız o da sessiz gayet. Soğutma gerçekten çok iyi. 13600KF ile kullanıyorum oyunlarda 35 45 arası maksimum. (Undervolt var işlemcide) Cinebenchde de maksimum 63 64 gördüm.

Son düzenleme:

Coinim67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Buhara Bozkurt
Videolarına baktım Galahad ii Trinity SL-INF ve iCUE H150i ELITE CAPELLIX XT 360 ile karşılaştırmalar ama videolarında bir şey gözükmüyor ve ekip dışında inceleyen de yok. Fiyatı cezbediyor ama

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,035
İsim
Bilal Tepe
Videolarına baktım Galahad ii Trinity SL-INF ve iCUE H150i ELITE CAPELLIX XT 360 ile karşılaştırmalar ama videolarında bir şey gözükmüyor ve ekip dışında inceleyen de yok. Fiyatı cezbediyor ama
Ürün iyi bir ürün şahsen ben lt720 ile kapistiriyorum hatta daha da iyi sogutabilir

corsairms

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Murat
Sogutucu gayet başarılı neririm ben begenmedigim tek şey radyotör beyaz degil böyle kreme kaçıyor rengi ama oda gözükmüyor zaten takıldıktan sonra

Top Bottom