Arama sonuçları: *

1. N

Youtube Kanalım Askıya Alındı

Herkese merhaba arkdaşlar.Dün youtube kanalım askıya alındı ve artık kanala erişim sağlayamıyorum.Çok sayıda detaylı itirazda bulunmama rağmen kanalım açılmadı ve sürekli reddediliyorum.En son bir oyun kaydı paylaştım ve ondan kapandığını düşündüm.Youtube bana o videodan dolayı kapanmadığını...
  2. N

Youtube Kanalım Spam Yüzünden Kapandı

Hep bildiriyorum ama 2. fotoğraftaki maili uyarı olarak alıyorum.
  3. N

Hesabımda hiçbir paylaşım yapmıyordum ve gördüğünüz gibi bana gelen maili fotoğraf olarak ekledim.Sadece oyun kaydını paylaştım başka bir şey yapmadım.Ayrıca oyun videosunda ne müzik vardı ne de bir uygulama ismi.
  4. N

ETS 2.Truckers mp de rapor etmek için video kaydı linki almam gerekiyordu.Linki almak için youtube kanalıma attım ve linki alıp rapora ekledim o kadar.Başka hiçbir şey yoktu hesapta.
  5. N

Kapanan YT Kanalımın Mail Adresi İle Yeni Kanal Açabilir Miyim?

Herkese merhaba arkadaşlar.Kanalım sebepsiz yere kapandı.Uzun uğraşlara rağmen kanalımı kurtaramadım.Peki kapanan kanalıma kayıtlı olan mail adresim ile yeni bir yt kanalı açmam mümkün mü acaba?Desteklerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.
  6. N

Peki aynı e posta adresimle yeni bir kanal açabilir miyim?
  7. N

Ama hesapta hiçbir şey yoktu sadece oyun kaydını yükledim ve link aldım. Hiç mi şansımız yok?
  8. N

Herkese merhaba. YouTube kanalıma oyunun bir kesitini yükledim ve daha sonra kanalım kapatıldı.(tahminim o yönde ve kanalımda hiçbir video yoktu).bu sorunu daha önce yaşayan veya kanalımı tekrar nasıl aktifleştirebileceğim konusunda yardımcı olabilecek biri var mı? Her itiraz ettiğimde ikinci...
Top Bottom