Neler Yeni

Youtube Kanalım Spam Yüzünden Kapandı

nedim1253

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Nedim Baklacioglu
Herkese merhaba. YouTube kanalıma oyunun bir kesitini yükledim ve daha sonra kanalım kapatıldı.(tahminim o yönde ve kanalımda hiçbir video yoktu).bu sorunu daha önce yaşayan veya kanalımı tekrar nasıl aktifleştirebileceğim konusunda yardımcı olabilecek biri var mı? Her itiraz ettiğimde ikinci fotoğraftaki cevabı alıyorum.
Şimdiden teşekkürler.
Ekran Alıntısı.PNG
s.PNG

şahin doğan

80+ Platinum
Dedikleri gibi bir daha bu hesaba erişemezsin. Kalıcı olarak silinmiş. İtiraz ile açılacak durum değil.

nedim1253

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Nedim Baklacioglu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dedikleri gibi bir daha bu hesaba erişemezsin. Kalıcı olarak silinmiş. İtiraz ile açılacak durum değil.
Ama hesapta hiçbir şey yoktu sadece oyun kaydını yükledim ve link aldım. Hiç mi şansımız yok?

şahin doğan

80+ Platinum
Ama hesapta hiçbir şey yoktu sadece oyun kaydını yükledim ve link aldım. Hiç mi şansımız yok?
büyük şirketler bu tarz durumları ciddiye almıyor. Önceden bir kaç kere bu durumu yaşayan gördüm ve hiçbiri geri açamadı hesabı.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
Sinan Aba

nedim1253

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Nedim Baklacioglu
ETS 2.Truckers mp de rapor etmek için video kaydı linki almam gerekiyordu.Linki almak için youtube kanalıma attım ve linki alıp rapora ekledim o kadar.Başka hiçbir şey yoktu hesapta.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Selim
ETS 2.Truckers mp de rapor etmek için video kaydı linki almam gerekiyordu.Linki almak için youtube kanalıma attım ve linki alıp rapora ekledim o kadar.Başka hiçbir şey yoktu hesapta.
Bence spam ile kapatılacak bir durum yok yoksa 200bin kişi toplanır herkesi spam yaparak kanallarini kapattır. Bence bir yerde hata yaptınız ya da telif benzeri bir şey bu yüzden şikayet üzerine kapatılmıştır ya da küçük bir ihtimal YouTube size yanlışlıkla ban atmıştır. Bu yüzden yasal yollara başvurun

nedim1253

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Nedim Baklacioglu
Bence spam ile kapatılacak bir durum yok yoksa 200bin kişi toplanır herkesi spam yaparak kanallarini kapattır. Bence bir yerde hata yaptınız ya da telif benzeri bir şey bu yüzden şikayet üzerine kapatılmıştır ya da küçük bir ihtimal YouTube size yanlışlıkla ban atmıştır. Bu yüzden yasal yollara başvurun
Hesabımda hiçbir paylaşım yapmıyordum ve gördüğünüz gibi bana gelen maili fotoğraf olarak ekledim.Sadece oyun kaydını paylaştım başka bir şey yapmadım.Ayrıca oyun videosunda ne müzik vardı ne de bir uygulama ismi.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Selim
Hesabımda hiçbir paylaşım yapmıyordum ve gördüğünüz gibi bana gelen maili fotoğraf olarak ekledim.Sadece oyun kaydını paylaştım başka bir şey yapmadım.Ayrıca oyun videosunda ne müzik vardı ne de bir uygulama ismi.
Belki yanlış bir işlem yaptı YouTube. İsterseniz şikayetini onlara bildir

Top Bottom