Arama sonuçları: *

• Users: isa öztas
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. I

Klavyemde 1'e basınca garip şeyler yaziyor sonra siliyor

Beyler bugun yeni klavye aldım 1 basınca garip garip şeyler yazoyor sonra o satırı siliyor sonra biraz daha bişey yazıyor sonra kaydet falan gib şyeler cıkıo erkana
  2. I

CS GO oynerken steam aşırı internet kulanıyor

Arkadaşlar merhabalar öncelikle ben cs go sadece ama sadece cs go ping yüksek ara ara tabi ara değil 10dk oynuyorsam 7dk sı 300 340 ms alıyorm böyle pingler aldığım zaman görev yöneticise baktım steam nerdeuse benim tarfifem kadar internet kulanıyor bu normalmi yoksa yoksa steam kulanığı içinmi...
  3. I

Sadece CSGO da ping yükseliyor

Beyler sa öncelikle hayırlı sahurlar benim cs go böyle 5 6 dk bi pingim 200 400 350 liye filan cıkıyor sebebi nedir bide akkah için bunlardan hariç: kablo ile bağlanın oyundayken evde kimse ınterete baglı olmadığında emin ol tarifen kötü hızın düşük vs modemde sıkıntı var cs go max ping...
  4. I

Sadece CS GO da pingim yüksek

Selam öncelikle hayırlı sahurlar,sorunum şu 3 yıldır aynı interneti kulanıyorum internet hızım berbaat 6/0.6 alt yapım en fazla bunu desteklediği için ama şidiye kadar hiç bi oyunda ping sorunu yaşamadım yaşadım ama bu kadar değildi mesala valorant lol reinbow six gta apex fortine hep idael ping...
  5. I

NİCK önerileri YARDIM EDİN

Beyler Le Alkaid nicim şuan ki sizce nasıl ? Bide ben bunu nicki şekilli sayı ile yazmak istiyorum abartmadan nasıl ola bilir biraz saçma konu ama :)
  6. I

Inca IKG-445 Phaldor RGB Klavye Siyah 250tl

arkdaşlar alınır mı? sizce bu 250tl bütçem var bu olmas ise önerileriniz bekliyorum.
  7. I

APU SİSTEM 8+4GB RAM OLURMU

ryzen 2200g var 8gb tek slot ram var bunu hep çift slota çıkarmak isiyorum ama youtubeden baktığım kadarıla 8+4 gb 12gb ram de fps düşüşlüğü var bu neden oluyor pek bilmıyorum ram işlerini anlatırmısın ne yapmam gerekiyor
  8. I

5 TL ye steam inirimli oyun önerisi

5 90 filan filan var varmı oyun önerisi olan?
  9. I

2200g oc yapamıyorum

işlemcim 2200g anakart a320m 8gb ram beyler bios girdimde advanced yerinde sadece ram oc si var cpu ile ilgili başka bir şey gözükmüyor ve daha 20 dk önce günceledim biosu son sürümünü
  10. I

STEAM 0.4 KURUŞLUK İTEM (DOTA) 2000TL vicatı satılıyor nasıl oluyor

steamde gezinirken bir iteme denk geldim Hilal Sadak diye alış fiyatı 0.4 kuruş ama satışna bakınca günde ort 20 adet satıyor ve bunların 10 tanesi yüksek mevlalarda satılıyor ve bu son 2 aydır stabil geri kalanar ise aynı 0.4 kuruş arası satılır bu nasıl alıyor
  11. I

İnce hesap arıza iade deyişim

Arkadaşlar 6 ay önce apu sistem aldım hiç bi sıkıntısı yoktu, Bugun ramime baktım kutusunda 3200chz yazıyor yotube vidio izledim 3200chz çekmek icin Biyostan xmp yi açtım sonda bilgisayar açılmadı sonea bende bios su sıfırlamak için bios bilini cıkardım yine çalışmadı sonra ramleri...
  12. I

CS GO İZLEYİCİYE GEÇİNCE FPS DÜŞÜYOR(NOLUR YARDIM EDİN)

RX580 li sistemim olmasına rağmen izleyici geçince yani ölünce fps 50 de sabitleniyor ama normalde 300 350 arası yardım edicek varmı
  13. I

ryzen 3 2200g evorlock yapamıyorum

biosa girdiğimde evorlock yerine girdiğimde işlemciyle ılgılı hıcbısey cıkmıyor ram var ramde 3000mhz 2600 de çalısıyor 3000 çekıyorum ama yıne 2666 gösteriyo lütfen yardımcı olun neden oluyor
  14. I

sdd ve hdd yi aynı anda kulanırsak nolur

Arkdaşlar 240 GB sdd var ustune hdd alırsam performans azalırmı veya olurumu zaraları varmı
  15. I

İncehesap Kargo Süresi

ince hesaptan aldıgım hazir sistem tam 10 gün oluyor ve 4 gün önce fatura kesildi diye e-mail geldi.sonra dedilerki sisteminizin faturası kesilip en yakın zakanda kargolama islemi başlıcak diye ve tam 4 gün gećti kac gün sonra karhoya verilir ve karhoda kac günde gelir ankarada oturuyorum...
Top Bottom