Neler Yeni

Sadece CS GO da pingim yüksek

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
isa oztas
Selam öncelikle hayırlı sahurlar,sorunum şu 3 yıldır aynı interneti kulanıyorum internet hızım berbaat 6/0.6 alt yapım en fazla bunu desteklediği için ama şidiye kadar hiç bi oyunda ping sorunu yaşamadım yaşadım ama bu kadar değildi mesala valorant lol reinbow six gta apex fortine hep idael ping lerde oynadım ama cs go böyle 250 ler 190 ping alıyorum 1 saatlik maçın 25dk sında filan ama bazende düşyor normal 47ye filan nedeni nedir sizce yardımcı olursanız sevinilir oyundanmı kaynaklı
bu arada 7gün önce alt yapı geldi 81e 8 kadar desteklıyo 1 aya tarfifemi deyiştircem

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,921
İsim
Hasan
DNS'ni 1.1.1.1 / 1.0.0.1 olarak değiştirmeyi dene. Kablolu bağlanmıyorsan kablolu bağlan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
isa oztas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İkisinide denedim.

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,507
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
cs go ya gir ayarlardan oyun kabul edilerbilir ping değerini 89 yap onun bir altında bant genişli var onuda sınırlandırılmamış yap bunu faydası olucaktır

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,507
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
ama senin sorunun asıl temeli alt yapından bence ama bu dedim 15 ms felan fark ettiricektir bende fark oldu çok
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama senin sorunun asıl temeli alt yapından bence ama bu dedim 15 ms felan fark ettiricektir bende fark oldu çok
loos giriyormu yoksa sadece ping mi var

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
isa oztas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayır bazen 50 55 hatta 47 lerde oynuyorum

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,507
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
Hayır bazen 50 55 hatta 47 lerde oynuyorum
muhtemelen alt yapınla veya binadaki kutudan dairene gelen hatta problem olabilir internet sağlayıcınlada alakalı sorun olabilir şimdi ne durumda oldunu bilmiyorum daire hattının vs eski bina ise dandik cat kablo oluyor genelde birde kablonda kesilkik veya burkuk ise ondanda yapar ve eğer kablosuz bağlı isen %90 ondan yapar aynı durum arkadaşımdada vardı yeni pc aldı kablolu bağlandı düzeldi sorun eski pc de wifi adaptörü eski oldu için çok sorun yaşattı

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
isa oztas
knk başka hiç bir oyunda ping drobu bile yemıyorum internete giren kimse yok sabahın 6 sında kim olabilirkli zaten ve oldukça iyi kablo ile bağlantı sağlıyorum valoranta 1500k saatim var hiç ping drobu yemedim hep 21 26 ms arası oynadım

krammer

80+ Bronze
O sorun bende de var hiçbir oyunda pingim yok kablolu bağlanıyorum. Lolde 28 sabit ms alıyorum ama cs de son zamanlarda hep 90 civarı

Top Bottom