Arama sonuçları: *

1. K

Mavi Ekran Whea uncorretable error hatası alıyorum

Merhaba arkadaşlar bilgisayarımda yaklaşık 2 haftadır Whea uncorretable error hatasını alıyorum ve minidump dosyaları oluşmuyor çözüm için önerilerin neredeyse hepsini yaptım temiz kurulum ile win10 kurdum bios güncelledim memtest yaptım(sorun bulunmadı) hd tune ile ssd ve hdd test ettim yine...
  2. K

whea_uncorrectable_error hatası alıyorum.

hocam müsait olunca bakabilir misiniz size göre hareket edicem işlemlerde
  3. K

şimdi ne yapmamı önerirsiniz hocam
  4. K

Hocam dediğiniz her şeyi yaptım hd tune da harddisk te de testi yaptım ancak ekran görüntüsü almayı unuttum ancak hata çıkmadı onda da memtest sonuçlarını da aşşağıya ekledim her şey sorunsuz gözüküyor ancak ben hata almaya devam ediyorum ve minidump da hala oluşmuyor
  5. K

hocam öncelikle bu kadar ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim ssd min sağlığı %76 hdd 100 yeni almıştım hdd yi diğer dediğiniz şeyleri de tek tek denemeye başlıyorum emeğiniz için teşekkür ederim.
  6. K

ne yapmamı önerirsiniz hocam
  7. K

baktım maalesef oluşmuyor 1686818177 şuanda ne yapmamı önerirsiniz sorunu bulmam lazım olmadı ona göre parça değişimi yapacağım bütçem de epey kısıtlı yanlış bir şey almak istemem
  8. K

hocam merhaba tekrardan şimdi bilgisayara temiz kurulum da yaptım ancak yine aynı hatayı alıyorum
  9. K

hocam girdim garanti olsun diye 30 dakika power supply testini aldım ve hiçbir hata ile karşılaşmadım ancak işlemcim 95 dereceyi gördü diğer parçaları da kontrol etmek adına işlemci ram ve ekran kartına da test yaptım işlemci kendi yük testinde 80 dereceyi görmüyordu ancak psu yükteyken 95 i...
  10. K

merhaba şimdi testi yapıcam instruction set kısmı auto da mı kalsın
  11. K

tam da psu testi nasıl yapıcağımı merak ediyordum cevabın ilaç gibi geldi birazdan deneyeceğim çok teşekkürler
  12. K

hocam bu sorunun farklı çözüm yolları var bende uyumadan format atıcam ama olmazsa diye diğer yöntemleri de denemek isterim o yüzden tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.
  13. K

Arkadaşlar herkese iyi forumlar son zamanlarda sıklıkla aldığım bir hata ile ilgili yardımınıza ihtiyacım var sistemimde son günlerde sıklıkla whea_uncorrectable_error kodlu mavi ekran hatası alıyorum bu durum özellikle fifadayken oluyor ama oyundan kaynaklandığını sanmıyorum fifada en geç yarım...
Top Bottom