Arama sonuçları: *

1. spaghettisosu

GMK87 Klavye Önerisi

Selamlar, yaklaşık 3200-3300 TL bütçem var, GMK87 dizmeyi düşünüyorum. Aliexpress'ten korka korka 1650 TL'ye alıyorum GMK87 kasasını, tabii keycaps ve switch lazım. Switchleri amazon üzerinden almak istiyorum. bana; ışık geçiren krem rengi keycaps, Tıklama hissi ortalara doğru olan, çok güç...
  2. spaghettisosu

RTX 4070 Ti Super hazır sistem önerisi

Selamlar, yeni bir sistem arayışı içerisindeyim, bütçem yaklaşık 50.000 TL, ama biraz zorlayabilirim. Normalde sistemi kendim topluyordum, adım adım alacaktım sistemi ve sonuçta her şey değişmiş olacaktı SSD ve HDD hariç, 1 TB ssd ve 1 TB HDD var çünkü, ancak bu hazır sistemlerde SSD olmasına...
  3. spaghettisosu

7900 XT 2K Çözünürlükte ne kadar dayanır?

Selamlar, 4070 Super almayı düşünüyordum ancak VRAM konusunda tırsmadım değil, şuan 2K ekran kartı ama ileride 3070, 3070 Ti muamelesi görebileceğinden korkuyorum, malum VRAM bazı oyunlarda sınırda, ve bende bu kartı bir alıp bir daha değiştirmemek istiyorum. Bu sebepten 7900 XT'yi gördüm...
  4. spaghettisosu

M800 Pro fare skatez değişimi sonrası yavaş kayıyor

Selam, elimde M800 Pro var, ve merakımdan cam skatez takmak istedim. Düzgünce skatez yerini alkollü mendil ile sildim, ve hiç parça kalmamasına özen gösterdim. Taktım skatezleri düzgünce bastırdım, ve şu an mouse öncekinden daha kötü kayıyor, ne yapmam gerek? Zamanla geçer mi? Deneme amaçlı alt...
  5. spaghettisosu

NZXT H5 Flow alınır mı?

Selamlar, yeni bir kasa arayışı içerisindeyim, normal kasalar buzdolabı gibi geliyor, o yüzden bir tık daha küçük kasa arıyordum ve mid-tower atx bir kasa kullanmaya karar verdim. NZXT H5 Flow'u buldum, ancak sanırım önünde fan olmadan geliyormuş, ben ekstra fan alıp oraya takabilir miyim? O...
  6. spaghettisosu

RTX 4070 Super ile bu PSU'yu kullanabilir miyim?

Selam, yeni bir güç kaynağı ile 4070S alacağım yakın zamanda, bana https://www.pazarama.com/deepcool-650w-pq650m-80-gold-tam-moduler-guc-kaynagi-p-6933412701729?magaza=aptekteknoloji&gad_source=4 bu ve...
  7. spaghettisosu

4070 Super ile hangi işlemciyi kullanmalıyım?

Selamlar, mevcut sistemimi güncelliyorum ve RTX 4070 Super üzerine karar kıldım. Bu ekran kartıyla beraber işlemcimi, ve dolayısıyla da anakartımı vs. değiştireceğim. 2K çözünürlükte oynayacağım ve 2 farklı seçeneğim var. R5 7500F --- 6.000 Gigabyte B650M----3800 Patriot Viper Elite 5 16 GB-...
  8. spaghettisosu

RTX 3090 vs RTX 4070S

Selam, yakın zamanda yeni bir ekran kartı alacağım. RTX 4070 Super düşünüyordum, ancak 2K'da kullanacağım ve 12 GB VRAM'i korkutmadı değil. O yüzden aklıma 2.el 3090 + 850 W falan bir PSU almak geldi, hemen hemen aynı fiyata geliyorlar. İncelemelere baktım, kafa kafaya gidiyorlar, tabii RTX 4070...
  9. spaghettisosu

Delux M800 Ultra vs Darmoshark M3S

Selam, yeni bir mouse alacağım ve bu 2 mouse arasında kaldım. İkiside hemen hemen aynı fiyat, hangisini almalıyım? Farklı mouse öneriniz olur mu 1500 TL civarına? Palm grip ve fingertip grip'e uygun olması gerek, ayrıca kablosuz olması lazım. Teşekkürler.
  10. spaghettisosu

Çözüldü✓ Sata SSD kurulumu nasıl yapılır?

Selamlar. eski laptopumdan kalan bir SATA SSD var elimde (Dark StoreX E20), bunu bilgisayarıma kurabilir miyim? Şuan halihazırda 1 HDD ve 1 M.2 NVMe SSD var. Anakart: Prime H270-Plus Kasa:InWin G7
  11. spaghettisosu

Bu parçaların sığabileceği geniş mesh bir kasa önerisi.

RTX 4070 MSI Ventus 3x Fan Asus Prime B550M-K Se 214-XT Soğutucu Forceseries 600 Watt PSU HDD Selamlar, elimde böyle bir sistem var. Şuanki kasamın hava akışı kötü olduğu için yeni bir kasa aramaya başladım. Bu parçaların sığabileceği, 2000-2500 TL arasında olan hava sirkülasyonu iyi olan bir...
  12. spaghettisosu

Bilgisayarıma bu bileşenler sığar mı?

Selam, elimde ATX Mid Tower bir kasa var, bunun içine SE 214 XT MSI Pro B550M-P Gen3 RTX 4070 MSI Ventus 3x fan bunları takacağım, sığar mı?
  13. spaghettisosu

R5 5600 işlemci için hava soğutucu önerisi

Selamlar, bilgisayar bileşenlerimi yeniliyorum ve R5 5600 işlemci alacağım. Bunun yanına RTX 4070 alacağım ve maksimum performansı alayım diye işlemcime OC yapacağım. Bunlar doğrultusunda hava soğutucu arıyordum, Thermalright Burst Assassin 120 TL-C12C Dark Freezer X125 ID-Cooling SE 214-XT bu...
  14. spaghettisosu

MSI Pro A20M-E + R5 5600 + RTX 4070 nasıl?

Arkadaşlar selamlar, ben yeni ekran kartı, işlemci ve anakart almayı düşünüyordum, RTX 4070 ekran kartıyla R5 5600 + MSI Pro A620M-E uyumlu mudur? Sistem iyi midir?
  15. spaghettisosu

Bu sistem hangi fiyata satılır?

GTX 1050 Ti. i7 7700 CPU. Prime H270-Prime Plus anakart. Kingston 4x4 GB RAM. 1 TB HDD (markası sanırım Toshiba'ydı) Forceseries 600 watt PSU. İn Win G7 kasa. AOC E2270SWHn 21.5" 5ms 60 Hz TN panel monitör. selamlar, ben yeni bir bilgisayar dizmek için şuan kullandığım bilgisayarı satmayı...
Top Bottom