Arama sonuçları: *

1. unhasbe

Yardım Laptop ssd değişimi hakkında

Ya bide bunlar var. Altyapı hazır siteye kurulmuyor. Manyak millet ya herkes yarım akıllı arkadaş. Mevzu senin internetin değil genel olarak ülkeye yorum yaptım. Bütün teknolojik gelişmelere geç ulaştığımız için alışma süreci yine aynı şekilde uzun sürüyor. Üstüne güzel milletimizin güzel...
  2. unhasbe

Güzel değerler kral. Umarım ülkemizde fiber altyapı için hibe veya proje başlatırlar herkes Gbps internete erişir.
  3. unhasbe

Mb mı mbit mi ?
  4. unhasbe

Maksimum 30 k monitör dahil bir sistem arıyorum

palit ülkemizde pek bilinmez. İstersen araştırabilirsin köklü markadır. Ben 3060 12gb dual oc modelini kullanıyorum bi sıkıntı çıkmadı
  5. unhasbe

Kendi yaptığım yükseltmeler şöyle: işlemci aynı bıraktım anakart Asus prime b550m yaptım Ekran kartı Palit 4060ti Jetstream 16gb yaptım (16gb ekran kartı için değer fiyat farkı) kingston 1tb m2 ssd yaptım Monitör olarak Gamebooster 200hz monitör ekledim Toplam fiyat 31.239TL yapıyor senin...
  6. unhasbe

Hocam sistem linkini atıyorum konfigüre etmek sana kalmış https://www.gamegaraj.com/urun/nebula-5a/ İster parçaları yükselt düşük seviye bi monitör ekle ister parçalar olduğu gibi kalsın sistem özel viewsonic 165hz kaliteli monitör ekle sana bırakıyorum
  7. unhasbe

Macbook Air M1 Kapanmıyor

Pil bitikse %0 şarj görüp siz kapattığınızda kendini tekrar şarja takıldı diye görerek otomatik yeniden açılıyor olabilir mi ?
  8. unhasbe

İnternetin yavaşsa eğer hayırlı nöbetler dilerim
  9. unhasbe

Önemli dosyan varsa google drive gibi sitelere yedekle gerisi dediğin gibi freedos sistem kurar gibi devam edecek
  10. unhasbe

pc yükseltmemi yoksa pc + ps5 slim mi?

Aoc yerine viewsonic tavsiye ederim. Eğer konu ekran ise msi asus gibi markalardansa BenQ Zowie, viewsonic, samsung daha mantıklı geliyor bana. 2k yüksek hz değeri uygum fiyatlı monitör bulabilirsiniz.
  11. unhasbe

Aslında pahalı değil premium ürün sonuçta fast ips panel kullanıyor. Ben bunu buldum : https://ty.gl/yfo3o3m53v Özellikleri çok hoşuma gitti ama VA panel olması üzdü
  12. unhasbe

amaç ne ona bakman lazım eğer fps rekabetçi için konuşuyorsak 27" tam sana göre diğer türlü rekabetçi olmayan online bf2042 gibi cod mw3 gibi oyunlarda 32" oynanabilir. Cs2 valo gibi oyunları oynarken ilk başta dediğim gibi ne kadar az detay görürsen kafan o kadar az karışır rakipleri o kadar...
  13. unhasbe

16:9 oynuyorsan görüntü daha detaylı olur büyür ama daha detaylı ve büyük ekrana bakmak hem yüksek elolarda dikkatini bozar hem seni yorar. Wide screen kullanıyosan 4:3de stretch tamamen bozuyo işi. Zaten görüntü zortlayınca otomatik black bars ekrana geçeceksin. Bana kalırsa rekabetçi oyunlar...
  14. unhasbe

"Tavsiye" Bence ps5 al. Rdr2 alan wake 2 sarar, akar. Gta 6 çıktığı zaman direkt oynarsın. O ara dönemde hikayeli oyunları denersin last of us part2 ve god of war gibi. Bunlardan sonra eğer playstation ortamı sarmadıysa konsolu satıp gelen para ile yeni nesile yükseltirsin bilgisayarını. Gta 6...
Top Bottom