Arama sonuçları: *

1. M

4 Gündür İzmir Aktarmada Bekleyen Sürat Kargom

Çarşamba günü yola çıktı kargom 1 gün içerisinde İzmir aktarmaya geldi halen bir hareket yok ayında 9'undan sonra bayram nedeniyle kargolarda çalışmıyor bildiğim kadarıyla, uyuzlar yemin ediyorum bulunduğum ile gelse oradan alacağım iade etmeyi düşünüyorum veya nereden destek alabilirim konu...
  2. M

Windows 10 Mavi ekran

Forza 5 de para hilesi yapacağım fakat exe'yi çalıştırdıktan sonra mavi ekran alıyorum SYS driverlerin çakışıyordur dedi ama anlamadım yardımcı olur musunuz.
  3. M

Xbox uygulaması açılırken siyah ekranda kalıyor

Xbox açılır gibi olup sonra hata vermeden kapanıyor. Nasıl çözebilirim?
  4. M

3-4K Telefon önerisi

3 bin 4 bin TL arası telefon önerir misiniz? samsung olması zorunlu
  5. M

Millenicommu ? türknetmi ?

Türk telekom kullanıyorum ikisinin arasında kaldım öneriniz nedir
  6. M

millenicom önerirmisniz

yeni taşındık türk telekom kullanıyorum aylık 55 TL ye 3 mbps sabit download alıyorum millenicoma geçiceğim önerir misiniz? paketleri de gayet uygun gibi
  7. M

Alt yapım hiç bir yerde gözükmüyor yardım

her türlü sitede altyapımı sorgulattırdım alt yapı bulunamadı fln diyor türk telekom kullanıyorum sebebi nedir yardım edermisniz internet değiştiriceğim
  8. M

Modem ışık sorunu zararlımıdır ?

Modemde Wifi İnternet ve 1 ışığı yanıp sönüyor herhangi bir zararı yok gibi sebebi ve çözüm yolu nedir
  9. M

Bütçeye uygun güzel internet önerisi

Türk telekom kullanıyorum pahalı ve az internet verdiğinden internet değiştireceğim kablonet , millenicom , veya vodafone a geçicem hangisini önerirsiniz müşteri temsilcisi iyi olan kopma sorunu olmayan
  10. M

175 TL - CS:GO için iyi mouse arıyorum, öneriniz nedir?

arkadaşlar kullandığım mouse everesc gm-x7 artık değiştirmeyi düşünüyorum 3 yıllık fln çünki oyunadığım oyunlar valorant csgo minecraft PUBG gibi..... yani 160 -170 max güzel bir mouse önerir misiniz? birde bildiğime göre küçük mouselar aim için daha iyiymiş
  11. M

Ekran Kartsız Minecraft oynanırmı

arkadaşlar arkadaşımın ekran kartı yok crash report alıyor ben anlamadım bileniniz varmı yada çözümü olan yazabilrimi lütfen zaten geçici 5 gün sonra yenisi taktırcakmıs
  12. M

Direskiyon seti önerisi ?

arkadaşlar bütçem 500-600 daha yukarı çıkamam ets 2 oynucam güzel bir direksiyon seti önerir misiniz?
  13. M

Kulaklık hoparlör algılama sorunu

James Donkey 712 kulaklığımı bügün elime aldım ve yazılımını indirdim kurarken kulaklık bulumamdı fln dedi ses baktım hoparlör diye algılamış çözümünü bilen varmı
  14. M

Sanal gerçeklik gözlüğü

arkadaşlar genellikle robloxta troll için kullnıcam başka oyunlardada kullanıcam bilgisayar için lazım varsa telefon için ama kollu olursa güzel olur :) bütçem 500 TL çok bişey bulamadım ben bu civarlarda :(
  15. M

Hangi kulaklık daha iyi

RAMPAGE R36 DROP 7.1 mu daha iyi yoksa James Donkey 712 DAHA İYİ ONE GÖRE BU AKŞAM ALICAM
  16. M

İnce hesaptan alişeriş yapılır mı?

arkdaşalr ince hesaptan alış veriş yapılır mı? güvenilir mi? ? James Donkey 12 alıcamda başka yerdelrde pahalı da
  17. M

Monitör sorunu

aldğımdan beri ekranda çıkan bu yeşil şeylerden bıktım bunlar çoğaldıkça ekran kapanıp duruyor bunun çözümü varmı ven 20 gün bekleyemem garanti için yada hdmı koablosunda mı sıkıntı var çözemedim buna ölü pixel diyorlar galba
  18. M

kulaklık önerisi

bütçem max 250 TL daha yukarı çıkamam James Donkey alıcamda lütfen acil kulaklık önerir misiniz?
  19. M

Kulaklık önerisi

arkadaşalr James Donkey 712 alıcam herkes iyi diyor ama arkadan sssssss diye ses geliyor diyolar bütçem max 250 TL bunumu önerirsiniz yoksa başka bir kulaklıkmı önerirsiniz arkadaşlar daha üste çıkamam boşuna sormayın :)
  20. M

Kulaklık incehesap promosyon kodu

arkadşlar ince hesapta promosyon kodu varmı acil James Donkey 12 alıcamda
Top Bottom