Neler Yeni

Kulaklık incehesap promosyon kodu

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Murat Savaş
arkadşlar ince hesapta promosyon kodu varmı acil James Donkey 12 alıcamda

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Hocam JD'nin o kulaklıklarında kulak kısmına parmağınla bir kere vur kulakların titriyor resmen öyle bir garip bir şey ki. Doktorlar steteskop takılı iken steteskop ucuna vururlar kulakları çınlar ya aynen öyle. Genel olarak önermem fakat illa alacaksan maalesef kod yok.

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,802
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Kulaklıkta arka taraftan tısss diye bir ses geliyor sürekli. Kimisi için çok rahatsız edici kimisi yine de kullanıyor. Ama ben tavsiye etmem. Bütçeni biraz olsun arttırarak Corsair HS35 almanı tavsiye ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam JD'nin o kulaklıklarında kulak kısmına parmağınla bir kere vur kulakların titriyor resmen öyle bir garip bir şey ki. Doktorlar steteskop takılı iken steteskop ucuna vururlar kulakları çınlar ya aynen öyle. Genel olarak önermem fakat illa alacaksan maalesef kod yok.
Bu dediğin sorun da vardı bence hocam beynimi deliyorlar gibi oluyordu. İade ettim zaten aldığım gibi :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Murat Savaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kulaklıkta arka taraftan tısss diye bir ses geliyor sürekli. Kimisi için çok rahatsız edici kimisi yine de kullanıyor. Ama ben tavsiye etmem. Bütçeni biraz olsun arttırarak Corsair HS35 almanı tavsiye ederim.

Bu dediğin sorun da vardı bence hocam beynimi deliyorlar gibi oluyordu. İade ettim zaten aldığım gibi :D
sadece çalışmıyorkenmi
yada James Donkey 710 u önerirmisniz

frknkbskl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
furkan kabasakal
Yaklaşık 1.5 senedir kullanmaktayım arkadaşın dediği olay doğru garip :D Ama genel olarak memnunum hoparlör niyetine de gayet güzel bir şekilde kullanabilirsin :D

Çalışıyorken de aynı ses geliyor dostum ama ana ses bastırıyor onu. 710-711-712 hepsi aynı.
Hocam gelen ses o kadar da yüksek rahatsız edici bir ses değil sanki biraz abartmışsın gibime geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Murat Savaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yaklaşık 1.5 senedir kullanmaktayım arkadaşın dediği olay doğru garip :D Ama genel olarak memnunum hoparlör niyetine de gayet güzel bir şekilde kullanabilirsin :D

Hocam gelen ses o kadar da yüksek rahatsız edici bir ses değil sanki biraz abartmışsın gibime geliyor
dostum seni sevdim genel olara csgo fln oynucam önerirmisin vazgeçmemin t ek sebebi sss sesi cidden rahatsız ediyormu

frknkbskl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
furkan kabasakal
dostum seni sevdim genel olara csgo fln oynucam önerirmisin vazgeçmemin t ek sebebi sss sesi cidden rahatsız ediyormu
Hocam açıkcası ben bir rahatsızlık duymadım tabikide hiç bir ses çalmadan saatlerce takarsan rahatsız eder yani böyle bir saçmalık yapmıcam diyorsan alabilirsin ben gayet memnunum yorulduğum zaman çıkartıp koyuyorum kenarı hoparlör niyetine kullanıyorum oyunlardada bu şekilde gayet güzel ses veriyor şansen benim görüşüm bu alıp almamak sana kalmış tabikide.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,076
Üyeler
141,667
Son üye
indirimmcanavarı
Top Bottom