Arama sonuçları: *

1. mmoghr

Eşim ilk defa oyun ortamına girdi ne oynamalıyız sizce ?

Wow saldi ya çok yada hiç oynamıyor neredeyse bu kardesiniz başarısız oldu :'(
  2. mmoghr

30 k ya hangi laptop alınır ?

Sağolasın knk 7 k fazla verip sıfır almak mantıklı geldi knk sagol
  3. mmoghr

https://www.gaming.gen.tr/urun/316751/hp-victus-7z586ea-16-s0015nt-amd-ryzen-7-7840hs-16gb-ddr5-512gb-ssd-rtx4060-8gb-16-1-inc-144-hz-full-hd-freedos-gaming-laptop/?ref=akakce&v=1.42.4 Peki bu 3 k fazla verip alsak daha mantıklı değil mi hocam
  4. mmoghr

Çok fazla opsiyon atmışsınız kral hangisi victus mu diyorsunuz 1708028647 Yani kral
  5. mmoghr

30 k ya laptop alicam da sizce hangisi
  6. mmoghr

Sağolasın dostum iyi mesajların için
  7. mmoghr

Ben bile unutmuşum hahah
  8. mmoghr

Oyunlara alışırsa ekipmanlarını da günceliyecem. Ama daha çok fazla alakalı olmadığı için almıyorum da 1705243052 Evet dediğin gibi dostum
  9. mmoghr

O kursu tamamlarsa platin achievement kazanmış olur zaten hshshsh 😁😁 rdr2 ve witcher diyorsun hahahah
  10. mmoghr

Evet not alindi✅
  11. mmoghr

Yok zaten bı minecraft oynadık sonra çok beceremedi 😀 not aldım dediğini hocam Olabilir kenara not aldim sağolasın Zor gelebilir başta Çokta korkutmak istemiyorum hahaha Olabilir Yanlariz forzada zaten game pass de a Kendisi ile telefonda LoL oynamistik delirmistim sonra ilk PC geldi LoL...
  12. mmoghr

Eşim ilk defa oyun ortamına girdi ne oynamalıyız sizce ? Ben 6 yaşından beri PC başında büyüdüm evlenince güzel bir masa alıp kendime yeni PC toplamıştım eski bilgisayarımı da eşim kullanıyor şuan ama kendisi ilk defa PC oyun ortamına girdi maksat birlikte zaman geçirmek sizce hangi oyunlardan...
Top Bottom