Arama sonuçları: *

1. guemiand

❌İndirim Bitti! NİKE AİR FORCE 1.999₺ 🔥

gümrük olayını ne yaptın hallettin mi?
  2. guemiand

🔥İndirim 🔥 GAMEPOWER Medusa 7.1 Pro Oyuncu Kulaklığı - 579 TL 🔥

Mpow Air II MPBH415A Wireless kullanıyorum 5 aydır. arada kesilmeler oluyor ama nadir. kaliteli kulaklık.
  3. guemiand

XBOX 9. nesil controller için hangi pili almalıyım?

eskiden kalma var bir tane hocam onu kullanırım
  4. guemiand

XBOX 9. nesil controller için hangi pili almalıyım?

merhaba arkadaşalr https://www.hepsiburada.com/gp-4-lu-recyko-pro-2000-serisi-nimh-aa-kalem-boy-sarjli-pil-gp210aahcbll-2ece4-p-OFISGPLL2ECE4?magaza=DNPElektronik ( BU 232 TL)...
  5. guemiand

❌İndirim Bitti! Xbox Wireless Controller Pembiş 1329 TL Siyah 1396 TL Beyaz 1476 TL

NAYS nasıl yapılıyor hocam yardımcı olabilir misin?
  6. guemiand

🔥İndirim Microsoft Xbox Wireless Controller, 9. Nesil, Siyah 1458 TL

pembe model alan arkadaşlar ali expressten 119 TL'ye koruyucu alsın siyah renk aynı fiyata denk geliyor. iptal etmeyin bence.
  7. guemiand

❌İndirim Bitti! Xbox Wireless Controller Pembiş 1329 TL Siyah 1396 TL Beyaz 1476 TL

microsoft sitesine kayıt ettikten sonra 2 yıl garantisi var diye biliyorum
  8. guemiand

AOC 24" 24G2SAE/BK 165Hz İyi midir?

ben de o şubat indirimlerinde lenovoyu alacaktım tükendi mecbur bunu aldım uyguna. çok iyi monitör o ips 165 hz olanı. hayırlı olsun
  9. guemiand

AOC 24" 24G2SAE/BK 165Hz İyi midir?

hocam yeni gördüm ya. kullanıyorum gayet memnunum. arada ghosting oluyor ufak 1 2 ayarla düzeliyor.
  10. guemiand

euro bu kadar hızlı artarken aldım bi tane. fiyat güncellenmeden alın derim.
  11. guemiand

fifa 23 pc alınır mı?

grafikler çamur gibi. Çözemedim bi türlü
  12. guemiand

Bugün asgari ücret açıklanıyor !

Üfe ile Tüfe arasındaki makas çok açıldı. Bu yüzden fiyatlar genel düzeyindeki sürekli artış bu dönemde daha çok hissediliyor.
  13. guemiand

Yardım Asus tuf 1660ti furnmark testi normal mi ?

Normal hocam. 1660 Super versiyonunu kullanıyorum yakın değerler almıştım
  14. guemiand

Çözüldü✓ Sistemim geldi ama ekran gelmiyor?

Kasada statik elektrik olabilir. Power tuşuna 15 saniye kadar basili tutun tekrar deneyin bir isterseniz
  15. guemiand

🔥İndirim MPow Air II Wireles Kulaklık 718 TL

indirim an itibarıyla bitti 1150 TL olarak güncellendi.
  16. guemiand

🔥İndirim MPow Air II Wireles Kulaklık 718 TL

1000 TL ve altında wireless kulaklık kalmadı. Mikrofon testinde çoğu markayı geçmiş. Bu fiyata ben de aldım bir tane gelince merak edenlere görüşlerimi yazarım.
  17. guemiand

Gaming kulaklık önerisi

Discordda ses konusunda sorun yaşıyor musun? Ben de almayı düşünüyorum. Harici dışarıda bir mikrofon olmadığı için performansını merak ediyorum.
  18. guemiand

144 hz monitör tavsiyesi

Alabiliyorsan arkadaşın attığı ips 165 hz lenovo alınabilir. Kağıt üstünde güzel özellikleri var. Ayakları uzun olduğu için masama uygun değildi. O yüzden almamıştım. Panel sıralaması IPS>VA>TN böyle
  19. guemiand

144 hz monitör tavsiyesi

indirimlerde 3 k'ya düşmüştü. Ocak indiriminde o civara düşebilir. https://www.hepsiburada.com/aoc-24-24g2sae-bk-165hz-1ms-hdmi-dp-freesync-premium-g-sync-va-fhd-gaming-monitor-p-HBCV00001210FJ?magaza=DEY%20ELEKTRON%C4%B0K
  20. guemiand

Çözüldü✓ Ölü Pikseli Olan Monitör Değiştirilebilir mi

Benim aldığım aoc monitörde 1 tane ölü pixel çıktı. Değişim için perşembe günü kargoya verdim bugün yenisini göndermek üzere kargoladılar. hepsiburada'dan almıştım. THH'de süreç uzayabilir.
Top Bottom