Arama sonuçları: *

1. T

Çözüldü✓ arkadaşlar gamegarajdaki sistemin içindeki ekran kartı stoğu bitmiş

16 ram yeterli olacaktır diye düşünüyorum birde https://www.itopya.com/asus-tuf-gaming-27-vg279q1a-165hz-1ms-hdmi-dp-elmb-ips-fhd-freesync-premium-gaming-monitor_u15043 nasıl hocam bu
  2. T

birinci sorum rami nasıl 32ye çıkartacağım. ikinci sorum monitor öneriniz varmı 1706393394 itopyadaki daha iyi değilmi hem fiyat hemde ekran kartı ve işlemci falan daha iyi
  3. T

hocam bütcem i5 13400f yapmaya yetiyor yapayımmı?
  4. T

kral ryzen 7 5700x ve 4060 ti sistem buldum 27k gaming gen onu alacağım
  5. T

Arkadaşlar ben sistem alacaktım Palit 4060 ti 16gb vardı içinde sepete ekledim sepette gözüküyor. Ama siteden ekran kartına girdiğimde stoğu bitmiştir diyor. Ne yapabilirim 2 gün sonra alacağım vakitte azaldı.
  6. T

bu sistem alınır mı? ?

ya yok vazgeçtım cok pahalı bunlar ben attığımı alıcam 16gb li olan
  7. T

bu sistem alınır mı? ?

bu benim attıgım zaten en baştaki
  8. T

bu sistem alınır mı? ?

https://www.incehesap.com/turing-s-oyuncu-bilgisayari-fiyati-61041/ bu nasıl peki
  9. T

bu sistem alınır mı? ?

bana bulabilirmisin uygun fiyatlı ddr5
  10. T

bu sistem alınır mı? ?

offf çok sıkıntı ya
  11. T

bu sistem alınır mı? ?

oh oh monitor ile birlikte 35k bütcem var benim
  12. T

bu sistem alınır mı? ?

30k bütcem var sistem bulunurmu dediğiniz gibi
  13. T

bu sistem alınır mı? ?

ya bilemiyorum ki
  14. T

bu sistem alınır mı? ?

8gb ileride yetersiz kalacak oyuzden ya
  15. T

bu sistem alınır mı? ?

gamegaraj arkadaşlar sistem bu nasıl sizce alınır mı? fiyatına göre nasıl?
  16. T

Sistem uyumlu çalışır mı ?

Çalışır , bildiğim kadarıyla.
  17. T

i5 12400f ve rtx 4060 oc sistem kaç yıl dayanır?

2 yıl sonra fiyatlar aynı olmayacağı için yükseltme yaptım kanka artmasa ozaman yapardım tabiiki
  18. T

i5 12400f ve rtx 4060 oc sistem kaç yıl dayanır?

Tamam o sıkıntı değil babam tamamdır uygun fiyatı dedi alacağım 1705742665 ya bişi sorucam darboğaz olmazı 5600 ile
Top Bottom