Arama sonuçları: *

1. Gleeman

İnstagram çekiliş kazandınız deyip kimlik bilgisi isteme

Herkese çıktı diyor uzak durun tc vermeyin. Ne olduğu belli
  2. Gleeman

PDF Kitap Çıkarmak Mantıklı mı?

Lazer yazıcı hızlı çıkarır.
  3. Gleeman

KB5034441 Windows 10 güncelleştirme hatası nasıl çözülür?

Uzunca zamandır bu sorun mevcut güncellemiyor maalesef. Birçok video izledim microsoft yardımı okudum lakin çözemedim. Çözümünü bilen var mı?
  4. Gleeman

Bu Dualsense 5'te ölü nokta ve drift sorunu mu var?

Yok hocam kabullendim kullanıyom teknoloji kusur ilka plur dedim. Bpzulursada yaptırıcam. Kafaya takamadım. Yeni aldıysan yolla benim baya pldu.
  5. Gleeman

PlayStation 5 dualsense aldım orijinal mi anlayamıyorum

Ps5 te test et çakmalar genelde ps4 uyarlaması oluyor. Bendede 2 tane var ikisininde yazılar farklı. Ps yanında gelen farklı yazılar içerebilir. Garanti bitmesi olayıda ithalatçı olduğu için olabilir.
  6. Gleeman

Bu Dualsense 5'te ölü nokta ve drift sorunu mu var?

Arkadaşlar DualSense 5 alalı 2 ay falan oldu. Test için PC'ye bağladığım zaman drift yaptığını gördüm. Sağ analogla bir kere yukarı yapınca çok minik drift yapmaya başlıyor. Oyun içinde belli olmuyor ama test gamepadtester.com da 0.2'ye kadar drift yapıyor. Sizce bu bir sorun mu yoksa normal bir...
  7. Gleeman

❌İndirim Bitti! PLAYSTATION 5 1TB SLiM + 2.DUALSENSE PS5 DUALSENSE+ FIFA FC 24 + GTA 5 17.999TL

Çünkü hesap açmak için ticari kimlik lazım. Tc vergi no vs. Bu şekilde anonim oluyorlar. Kim hırsızlık için kendi adını kullanır ki?
  8. Gleeman

❌İndirim Bitti! PLAYSTATION 5 1TB SLiM + 2.DUALSENSE PS5 DUALSENSE+ FIFA FC 24 + GTA 5 17.999TL

Valla siz öyle diyin. Satıcının hesabını ele geçirenler kartınızıda çalar. Bu linklerden ürün alanların kartlarından psn üzerinden harcama yapıldığını okumuştum. Daha öncede benimde kartımdan alışveriş yapıldı psnde. Trendyol kart bilgilerinin güvenliği konusunda sınıfta kalmış bi firma...
  9. Gleeman

Arkadaşlar dilimizde tüy bitti almayın ty üzerinde birçok satıcının hesabını çalınıp böyle sahte ilanlarla kart bilgilerinize çöküyorlar. Bu tezgaha düşenler lütfen kart bilgilerinizi değiştirin internet alışverşine kapatın.
  10. Gleeman

Hepsi burada ürün indirimi bitti ama indirimli fiyatta

N11 de kupon oluyor genelde oradanda bak.
  11. Gleeman

Sony Ea Play alınır mı?

Teşekkürler arkadaşlar
  12. Gleeman

Sony Ea Play alınır mı?

Pro göremedim ama pste sadece bu versiyon mu var acaba?
  13. Gleeman

Sony Ea Play alınır mı?

Dead Space ve dirt 5 Ea play dahil diyor. Yani aylık 40₺ ye ea play alınarak bu oyunlar sınırsız oynanabilir mi?
  14. Gleeman

Nba Offline modda neler yapılabilir?

Playstation’da Nba 2k24 aldım fakat online versiyonu paralı. Myteam single mod oynuyorum. Şuan 4. maçım ve bi gelişme kat edemedim. Single modda maç yapıyorum ama sanki maçtan ziyade görev yapıyormuşum gibi geldi. Açıkçası hiçbirşey anlayamadım. Offline olarak neler yapılabilir? Online için...
  15. Gleeman

Yardım PSN Last Of Us Remastered fiyatı neden farklı?

Arkadaşlar ürünü daha önce indirimdeyken sepete atmışım sanırım ondan dolayı devam eden bi indirim vardı.
  16. Gleeman

Bu konuda netmiyiz ona göre cdyi iade edecem.
  17. Gleeman

Yeni ps aldım ve oyunlara bakıyorum last of us remastered mobilde 400₺ konsolda 84₺ gözüküyor acaba neden? Last of us cdsi takıp çıkardım bi kere onunla alakası olabilir mi?
  18. Gleeman

Öneri Sağlam Outdoor Bot Önerisi!

İki vanedam var çok sağlam. Jackler çok pahalı am en iyisi.
  19. Gleeman

Öneri ofis koltugu mu ? oyuncu koltugu mu almalıyım ?

Sana derin bi tavsiye vericem bende bu ayrıma düştüğüm zaman gidip ofis koltuklarını yerinde inceledim hepsi resmi dizaynlı tırt sandalyeler. Oyuncu koltuğunu bilmem ama ben tekli tv koltuğunu tavsiye ederim dehşet rahatlar. Sinema koltuğu tv koltuğu baba koltuğu diye geçer.
  20. Gleeman

Yardım Türk kahvesi makinesi Karaca mı Fakir mi sizce?

Karacanın aynısını kullanıyorum güzel. Ama bana sorarsan elektrikli sinbolar en iyisi. Hatta bakır cezve.
Top Bottom