Neler Yeni

Bu Dualsense 5'te ölü nokta ve drift sorunu mu var?

Gleeman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ozan
Arkadaşlar DualSense 5 alalı 2 ay falan oldu. Test için PC'ye bağladığım zaman drift yaptığını gördüm. Sağ analogla bir kere yukarı yapınca çok minik drift yapmaya başlıyor. Oyun içinde belli olmuyor ama test gamepadtester.com da 0.2'ye kadar drift yapıyor. Sizce bu bir sorun mu yoksa normal bir değer mi? İlk kez test yapıyorum. Bir de analog üzerinde çok minik sağa oynayan bir ölü nokta boşluğu var sanırım. Kendimce bir test yaptım bakabilir misiniz? Teşekkürler.

Kiba55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
kaan Akçer
Arkadaşlar DualSense 5 alalı 2 ay falan oldu. Test için PC'ye bağladığım zaman drift yaptığını gördüm. Sağ analogla bir kere yukarı yapınca çok minik drift yapmaya başlıyor. Oyun içinde belli olmuyor ama test gamepadtester.com da 0.2'ye kadar drift yapıyor. Sizce bu bir sorun mu yoksa normal bir değer mi? İlk kez test yapıyorum. Bir de analog üzerinde çok minik sağa oynayan bir ölü nokta boşluğu var sanırım. Kendimce bir test yaptım bakabilir misiniz? Teşekkürler.
hocam cozebildinizmi bende drift değilde o noktalar titriyo

Gleeman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ozan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam cozebildinizmi bende drift değilde o noktalar titriyo
Yok hocam kabullendim kullanıyom teknoloji kusur ilka plur dedim. Bpzulursada yaptırıcam. Kafaya takamadım. Yeni aldıysan yolla benim baya pldu.

Top Bottom