Arama sonuçları: *

• Users: Axion
  • Order by date
  1. A

Gigabyte z68m-d2h Anakartı Kaç watt çeker?

Sorum başlıktaki gibi 300w bir psu sahibiyim 12v'dan 17 çekiyor bileşenlerim ise bunlar. Anakart kaç watt çeker? onuda hesaba katmak gerekiyormuş galiba. İşlemci: i5 3570 Ekran kartı: gtx 750ti Depolama: 500GB 7200rpm HDD Psu Bunlara yeterlimi?
  2. A

Ekran Kartını Stock MHZ'de çalıştıramıyorum.

Merhaba ekran kartım MSI GT 630 2gb modeli. Eski bir kart ve değiştirip satmayı düşünüyorum fakat bir sorun var. Ekran kartı MSI Afterburnerda stock olarak Mhz değeri GPU : 810 ve MEM : 500 normalde. Fakat ben bu MHZ de kullanmayı denersem ya "A TDR Has Been Detected" Hatası veya "Görüntü...
  3. A

GTA 5 de takılma yaşıyorum

Düzeldiyse sorun yok hocam pek bir fark olmaz.
  4. A

PC'de Kasma ve Donma Sorunu

Sorun ondan galiba ekran kartı tam performansda çalışmıyor ve bu yüzdende durmadan frekans değişikliğine gidiyor diye düşünüyorum. Ben yardımcı olamam fakat forumdaki arkadaşlar çözecektir hocam.
  5. A

GTA 5 de takılma yaşıyorum

Driverlarınız güncelmi? Ekran kartınızıda ani frekans düşmeleri oluyormu? Ramlerinizdede bir problem olabilir hocam.
  6. A

PC'de Kasma ve Donma Sorunu

Ekran kartının frekans değerlerine bakması gerekiyor arkadaşınızın. Ani düşmeler buna sebebiyet veriyor olabilir fakat nasıl çözülür onu bende bilemiyorum hocam:D
  7. A

Öneri ASUS un hangi modeli alınır?

İlerde bir monitör daha almayı planlarsan https://www.vatanbilgisayar.com/asus-23-8-rog-strix-1ms-270hz-fullhd-dp-hdmi-usb-c-ips-freesync-gaming-monitor.html tercih edebilirsiniz. Eğer tek ekran kullanacağım ve cebimden çok çıkmasın istiyorsanız...
  8. A

Hergün hesabım Cs2 girmiş gibi gözüküyor?

Bilmiyorum siz yinede şifrenizi yenileyebilirsiniz bu şekilde daha güvenli olur.
  9. A

Hergün hesabım Cs2 girmiş gibi gözüküyor?

Hocam böyle bir durum zor hele hesabınız tam güvenlikteyse. Arkadaşlarınız kontrol edebilir bu durumu siz oyunda değilken oyunda olup olmadığınızı. Zaten her gün girdiğiniz oyun cs imiş galiba o zaman son etkinliklerde yer alması normal bir durum.
  10. A

300 WATTLIK PSU GTX 750 Ti için yeterlimi?

Tamamdır teşekkürler kart elime geçince driver kurup testleri yapacağım. 1706739570 Teşekkürler testleri yapacağım kart elime geçince.
  11. A

Hocam okadar yeni nesil oyun oynayan biri değilim Asseto Corsa Forza Horizon 4 CS2 gibi oyunlar oynayacağım
  12. A

Virüs yemiş miyimdir acaba?

Hocam buna bakarak bir şey söylemek çok zor siz en iyisi güzel bir programla Kaspersky iyidir taramasını yapın. Sorun çıkarsa format atabilirsiniz ha eğer çıkmadı fakat ısınamadıysanız yine format sizin kararınızda.
  13. A

Hocam şu anda psu değişmem çok zor yani sıkıntı çıkmassa benim için iyi olur daha cevaplara bakarak karar vermem gerekiyor.
  14. A

Hocam sorum başlıktaki gibi ben yine bileşen özelliklerini vereceğim. Açarmı? sınırda kalırsa sorun yaratırmı? İşlemci: i5 3570 RAM: 16GB RAM Depolama: 500 GB HDD
Top Bottom