Arama sonuçları: *

1. M

Kalıcı Ücretsiz Black Desert Kalıcı Ücretsiz! [Amazon Prime Gaming] 🔥

Böyle yapınca kalıcı mı olacak. 30 günlük mü 1712400642 Bize verdiği kod ile size verdiği kodun arasında ne fark var, başkasının kodunu girince bize faydası ne oluyor.
  2. M

Çözüldü✓ A101’e gelen pc gerçek mi.

Bilgisayar kullanan birinin biye böyle sitelere kanmasını görünce 50-60 yaşında telefonla dolandırılanlara şaşmamalı.
  3. M

Bu zımbırtıyı nereye takacağım

Bazı anakartlar wifi destekli olur onlara takılma imkanı var ama sizinkinde yoksa aparat alarak takabilirsin sanırım.
  4. M

Gainerlerin amacı nedir?

Bende dün bakmıştım bu ürüne çok cazip fiyat ama yorumların kötü olanlara baktım sırf şeker basmışlar veya mide bulandırıcı yazıyorlar. Mantıken bende 500 TL lik ve 3 kg olan bir üründe zaten ne kadar çikolata olabilir ki diye düşünmedim değil. Fiyatı ürünün kalitesini belli ediyor.
  5. M

Bu 2.el 6900 XT kart açılmış mı?

Etiketi çıkarmana gerek yok, diğer vidalara bak yeterli, çıkarırsan açılmış muamelesi görür satarken. Birde maining olabilir belki fiyat çok iyi çünkü. Ben rx6800 aldım 12k ya mainingsiz bildiğim kadarı ile :), ben bu senin kartı satan kişi ile de görüştüm kartları mainingliydi şimdi fotolardan...
  6. M

Yardım Vatan işlemciyi kağıda sarıp göndermiş (GÜNCELLEME!!!)

Benim aldığım yer neresiydi unuttum fakat kendi plastik küçük kabında ve onuda 5-6 tur kabarcıklı naylona sarıp ve birde kutuya katıp göndermişlerdi. Vatanın yaptığını seyyar satıcı yapmaz rezillik olmuş.
  7. M

Çözüldü✓ I5 12400F vs AMD 7500F

Ryzen 5 7600 ü thirmalright assassing king ile sogutursun 850 TL civarı, ben onunla soğutuyorum, ikincisi 600 watt psu alma en az 650 watt al. Tercihidi AMD de den yana kullan.
  8. M

DDR5 sistem dizdim F/P olarak sizce nasıl

R5 7600 al kendinden grafik kartlı, en azından kartına bir şey olursa film izleyecek kadar idare eder , karşılaştır istersen diğer özelliklerini de.
  9. M

15.844 TL'ye dizdiğim AM5 sistem alınır mı? (GPU yok)

R5 7600 Hayır tam bi apu işlemci sayılmaz bir oyun kaldırır mı bilemiyorum CS 1.6 kurup deneyim bende nasılmış göreyim. Apu kasamda mevcut, ama filmlerde ve youtubede pek sıkıntı görmedim. Yarın cs1.6 kurup denerim. Filmi ekran kartsız izliyorum şuan 7600 den.
  10. M

15.844 TL'ye dizdiğim AM5 sistem alınır mı? (GPU yok)

Ben tam 20 K ya dizdim, ryzen 5 7600, gigabayt b650m ds3h, patriot 2x16 ram 6400 MHz, zoko amiral kasa, termalright ass king kule tipi soğutucu, ikinci el 1 TB M2 ve kendimde bulunan 650w PSU. F serisi yerine ben 7600 işlemci tercih ettim şuan ekran kartsız film izliyorum çok iyi. Bir haftalık...
  11. M

GTX 1000 ve RX 500 Serisi Kartlar İle FSR 3 Frame Generation Denendi ! (Sonuçlar İyi Duruyor)

Çamur dediğin bu mu Allah aşkına, yani bula bula buna mu buldunuz bahane 2 kat fps alıyorsunuz yatın kakın dua edin.
  12. M

Yeni kasa alıyorum sizce nasıl?

Yazılı sistemi tek tek hesapladım 42k ya toplanıyor. Sadece firma hepsini bir seferde elden çıkardığı için kar eder. Sizi de zahmetten kurtarır, daha ucuz aynı ekrant kartlı sistemlerin kesinlikle ana kart A serisi, ramler 16 GB oluyor.
  13. M

Epeyden baktım ram de anakartta benim attığım versiyonda destekliyor.
  14. M

1707315734 İstersen birde benim attığıma bak, bu attığım resimdeki sistemi topluyorum bugün kasa ve işlemci geldi, ekran kartını ikinci el alacağım, psu da kendimde var. Resimler telefondan attığım için beraz küçük çıkmış sanırım.
Top Bottom