Neler Yeni

Gainerlerin amacı nedir?

YusufMir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Yusuf Özdemir
Bu gainerler kas kütlesi mi yapıyor yoksa yağlı bir şekilde kilo mu aldırıyor nasıl kilo artışı sağlıyor almayı düşünüyorum da kullananlar bilgi verebilir misiniz ?
Gokalaf ı tanıyorsan cicibebe öneriyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cicibebe, kuru incir, süt karıştır ye. Adam 10-15 yıldır bunu yiyorum diyor

Kuru incir olmaya bilir ama Ankara'da kuru inciri kilo alamayan insanlara yediririz.

xebec

80+
Gainer kullanan naturallığı mı bozuluyor anlayamadım.Tabi ki kilo almak isteyen kendisini zorlayarak yemeli fakat eğer kalori açığı oluşuyorsa bunu gainerle kapatabilir.
Kişiden bağımsız birkaç yorum okuyayım dedim bizim millet konuyu bilmeden ne güzel bilgiler vermeye çalışıyor öyle :D
Kürşat abi zaten açıkladım gainer almak istiyorsan alabilrsin.Yağlanman için aldığın kaloriden fazlasını alman gerek ki yağ tabakan oluşur.Tabi burda aldığın kalorinin kaç gramı yağ kaç gramı karbonhidrat ve ne kadar temiz aldığına bağlı.Zaten düzgün besleniyorsan ve kalori açığı oluşuyorsa bunu alıp kullanabilirisn herhangi bir yağlanma olmaz.

Şu cicibebeyi önermeyi bırakın :D maksimum 100gram yersn o kadar.O da temiz besleniyorsan(bitkisel yağ harici bir şey kullanmayıp şekeri de bitterden alıyorsan)
100gramında ki şekere bakmadan önermeyin artkAlıntıyı görüntüle

Kalori açığı derken? Bu arkadaşın kalori açığı nasıl olabilir, yarışmaya mı hazırlanıyor? Belli ki öyle bir amacı yok, kalori açığı nasıl olabilir bu arkadaşın, yemeği az yerse açığı gainerle mi kapatacak diyorsun? Yemeğini az yiyen bir zahmet spor yapmasın, etrafa herkese gainer önermeyi bırakın. Yemekle aldığın besin değerini, gainerle kıyaslıyorsan senin çok da bir bilgiye sahip olmadığın anlaşılıyor, bırakın bilgisizliğinizle yorum yapmayı.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,238
İsim
Emir
Kalori açığı derken? Bu arkadaşın kalori açığı nasıl olabilir, yarışmaya mı hazırlanıyor? Belli ki öyle bir amacı yok, kalori açığı nasıl olabilir bu arkadaşın, yemeği az yerse açığı gainerle mi kapatacak diyorsun? Yemeğini az yiyen bir zahmet spor yapmasın, etrafa herkese gainer önermeyi bırakın. Yemekle aldığın besin değerini, gainerle kıyaslıyorsan senin çok da bir bilgiye sahip olmadığın anlaşılıyor. Cahillik başa bela resmen.
Evet bir tane daha canan karatay vakası.Güzel kardeşim benim adam sporunu yapıp yeterli beslenemediğni belirtmiş.Normal besinlerden alması zaten daha iyi.Başta ki açıklamasını bile okumaya cüret etmemişsin.Sabah sabah uğraştığım şeye bak.Gainere hangi gözle bakıyorsun ne yaşıyorsun bilmiyorum fakat attığım videoyu izleyip konuyu uzatmamanı tavsiye ediyorum

xebec

80+
Evet bir tane daha canan karatay vakası.Güzel kardeşim benim adam sporunu yapıp yeterli beslenemediğni belirtmiş.Normal besinlerden alması zaten daha iyi.Başta ki açıklamasını bile okumaya cüret etmemişsin.Sabah sabah uğraştığım şeye bak.Gainere hangi gözle bakıyorsun ne yaşıyorsun bilmiyorum fakat attığım videoyu izleyip konuyu uzatmamanı tavsiye ediyorum

Canan Karatay vakası derken? Yazdığımı anlamamışsın, yarışmaya hazırlanmayan birinin gainere ihtiyacı yoktur. Hala yazıyor musun sen, hayır çok ironik bir şekilde de bu elemanı ve videoyu paylaşmışsın, bu ülkede gerçekten kraldan çok kralcı, hiç bir uygulaması pratiği olmayan insanların video izleyerek bir şeyler bildiğini zannetmesi kadar korkunç bir şey yok.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver

Kuru incir olmaya bilir ama Ankara'da kuru inciri kilo alamayan insanlara yediririz.
Sen kendini Gökalafla bir mi tutuyorsun. Eğer gerçekten videolarınızı izleyen birisi olsaydın bunun hakkında yaptığı konuşmalardan haberdar olurdun. Spora ilk başladığında salondaki hocası keçiboynuzu pekmezi ile ye kilo alırsın demiş ve Gökalaf da bu bundan dolayı yağlanarak kilo aldığını söylüyor. Ayrıca adam 150kg, onun şeker ihtiyacıyla seninki bir mi? Şöyle saçma saçma yorumlar yapmayın.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,076
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Amacım yağlanarak kilo almak olsaydı onu çok basit bir şekilde yapardım zaten 😉

Mando07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yılmaz Zafer
Bu gainerler kas kütlesi mi yapıyor yoksa yağlı bir şekilde kilo mu aldırıyor nasıl kilo artışı sağlıyor almayı düşünüyorum da kullananlar bilgi verebilir misiniz ?
Bende dün bakmıştım bu ürüne çok cazip fiyat ama yorumların kötü olanlara baktım sırf şeker basmışlar veya mide bulandırıcı yazıyorlar. Mantıken bende 500 TL lik ve 3 kg olan bir üründe zaten ne kadar çikolata olabilir ki diye düşünmedim değil. Fiyatı ürünün kalitesini belli ediyor.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,076
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,250
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Gainer basitçe biraz zenginleştirilmiş karbonhidrat tozu. Eğer gün içinde öğün kaçırıyorsan veya iştahının sınırında olup alman gereken kaloriyi tamamlayamıyorsan karbonhidrat takviyesi olarak kullanabilirsin.

Top Bottom