Arama sonuçları: *

• Users: fiber
  • Order by date
  1. F

Bu iki laptop arasında ki fiyat farkının sebebi nedir ?

Sende haklısın ama her 4-5 senede bir de 50 bin 50 bin vermeyelim yav :D Kurda yükseliyor bir yandan. Gittiği yere kadar götürsün. O zaman tercihimi wuxga'dan yana kullanıyorum. zaten 5-6 ay sonra harici monitör alacağım. Harici monitörde wuxga'dan dolayı sorun yaşar mıyım ? 1920*1200 olmasından...
  2. F

Hocam teşekkür ederim zaman ayırıp cevap verdiğin için ama ben zaten bu alacak olduklarımdan biriyle 10 sene idare edeceğim neden 25k altını alıp 3-4 sene idare edeyim değil mi ? 1707664687 Peki tercih olarak hangisi yaygındır. Tabi ki kişiye kalmıştır ancak bilmediğim ekstra şeyler var ise...
  3. F

İkisindede özelliklerinde 16 gb ram var yazıyor anlamadım tam olarak ? Ayrıca WUXGA olan mı 2k oluyor.
  4. F

Merhaba fiyat farkının sebebi nedir ? Ayrıca WUXGA ekran ile FHD arasında ki fark nedir internette bulamadım. https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-g16-g614jz-n3040-intel-core-i7-13650hx-16-gb-1-tb-ssd-rtx-4080-165-hz-freedos-16-fhd-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00003VAIHT?magaza=Teknorya...
  5. F

70-80k bandında gaming laptop önerisi

Render ve oyun, en önemlisi ise bir laptop aldığımda 10 ila 12 yıl kullanıyor olmam. Kur sürekli artıyor. 8 ay öncesi ile şimdisi arasında 20 bin TL oynayan fiyatlar var. 1707632252...
  6. F

Peki coil whine sorunu yaşatır mı yeni laptoplar. Yeni öğrendim çoğu kişi bu durumdan geri vermiş laptopları.
  7. F

Çözüldü✓ Bu iki laptop arasında kaldım

Peki coil whine sorunu yaşatır mı yeni laptoplar. Yeni öğrendim çoğu kişi bu durumdan geri vermiş laptopları.
  8. F

bu model hakkında ki düşünceniz nedir bunda 4060 RTX var sizin önerdiğinizde 4080. Uzun yıllar götürür mü sizce ...
  9. F

Bu model ile arasında ki fark nedir peki , kayıt ettiklerimin arasında https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-g16-g614jz-n3040-intel-core-i7-13650hx-16-gb-1-tb-ssd-rtx-4080-165-hz-freedos-16-fhd-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00003VAIHT?magaza=Teknorya 1707424045 Evet genelde inceleme...
  10. F

Teşekkür ederim yorumunuz için, anlamadığım için temsili linkler bıraktım ve sizlerin önerilerini görmek istiyorum. Konu başlığındaki 80k bütçe ile nasıl bir model önerirsiniz asıl öğrenmek istediğim bu.
  11. F

Gerçekten anladığım bir durum değil ekran kartı. 10-12 sene taşısın güçlü olsun , yüklendiğim zaman yolda bırakmasın. Zaman zaman render alabilirim. ( AMD hiç kullanmadım bu arada )
  12. F

Bu modelde ısı borusu yüzünden klavyede iç çökme sorunu var yorumlarını okudum.
  13. F

Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. Ben açıkcası ekran kartının özelliklerine bakmadan fiyata bakara paylaşım yaptım. Ben laptop aldığım zaman 10-12 sene kullanıyorum açıkcası o yüzden uzun ömürlü olmasını istiyorum. Aldığım telefonu bile ortlama 7-8 sene kullanıyorum :) Sizin...
  14. F

Merhabalar forumda bu tür konular mevcut, farkındayım. Aradığım özellik örn WoW/ Dota2 tarzı oyunlarda fanlar uçak gibi çalışmasın ( turbo moddan bahsetmiyorum ) , hiç çalışmıyormuş gibide olacak demiyorum. Muhtemelen ne demek istediğimi anladınız. *Acer-HP-Dell-Lenovo markalarını direkt...
  15. F

Çözüldü✓ Sessiz laptop önerisi

Merhaba konuyu hortlattım ama , bende rog serisi almayı düşünüyrum , aldınız mı , ne durumda şu an laptop, yorumlarınızı dinlemek isterim :)
Top Bottom