Neler Yeni

Bu iki laptop arasında ki fiyat farkının sebebi nedir ?

Emsal

80+ Silver
RAM farkı var ondan kaynaklı sadece

Ekranı 2k olunca çok daha çözünürlüklü oluyor bu 2k değil

Son düzenleme:

fiber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
serhat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
RAM farkı var ondan kaynaklı sadece

Ekranı 2k olunca çok daha çözünürlüklü oluyor bu 2k değil fhd
İkisindede özelliklerinde 16 gb ram var yazıyor anlamadım tam olarak ? Ayrıca WUXGA olan mı 2k oluyor.

Emsal

80+ Silver
Son düzenleme:

fiber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
serhat
Hocam teşekkür ederim zaman ayırıp cevap verdiğin için ama ben zaten bu alacak olduklarımdan biriyle 10 sene idare edeceğim neden 25k altını alıp 3-4 sene idare edeyim değil mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki tercih olarak hangisi yaygındır. Tabi ki kişiye kalmıştır ancak bilmediğim ekstra şeyler var ise dinlerim .

Emsal

80+ Silver
Hocam teşekkür ederim zaman ayırıp cevap verdiğin için ama ben zaten bu alacak olduklarımdan biriyle 10 sene idare edeceğim neden 25k altını alıp 3-4 sene idare edeyim değil mi ?

Peki tercih olarak hangisi yaygındır. Tabi ki kişiye kalmıştır ancak bilmediğim ekstra şeyler var ise dinlerim .
😁kardeşim bir yandan haklısın ama teknoloji çok hızlanmaya başladı 10-12 sene seni idare eder mi bilmem çok iyi cihazlarda 100k dan yukarı

Normalde böyle tavsiye verilmez kimseye de kardeşim niye ise sana böyle diyesim geldi :)
2k ekran olması görüntü kalitesi noktasından çok daha iyi sonra wuxga sonra da fhd geliyor sırasıyla

fiber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
serhat
😁kardeşim bir yandan haklısın ama teknoloji çok hızlanmaya başladı 10-12 sene seni idare eder mi bilmem çok iyi cihazlarda 100k dan yukarı

Normalde böyle tavsiye verilmez kimseye de kardeşim niye ise sana böyle diyesim geldi :)
2k ekran olması görüntü kalitesi noktasından çok daha iyi sonra wuxga sonra da fhd geliyor sırasıyla
Sende haklısın ama her 4-5 senede bir de 50 bin 50 bin vermeyelim yav :D Kurda yükseliyor bir yandan. Gittiği yere kadar götürsün. O zaman tercihimi wuxga'dan yana kullanıyorum. zaten 5-6 ay sonra harici monitör alacağım. Harici monitörde wuxga'dan dolayı sorun yaşar mıyım ? 1920*1200 olmasından dolayı ?

ikiside wuxga imiş. Ama hala aralarında ki ücret farkını anlamadım.

Var mı yeşillendirebilecek birisi ?

Son düzenleme:

Emsal

80+ Silver

Burdan sorabilirsin kodlarını atıp farkları nedir diyr

3038 ve 3040 ile bitiyor

Satıcı bu site Hepsiburada da

fiber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru