E

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• E
      Kardeşim negatif bi yönü yok, hala kullanıyorum. Sadece bacaklarını koyduğun yerdeki kumaş biraz renk açıyor, belki eksi yönü o denenebilir. Gayet güzel ben...
    • E
      efayi, xDrive Toryum vs. Hawk başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Valla senelerdir ailemin düğününden kalma mobilya sandalyeye oturuyordum şuan da plastik sandalye kullanıyorum 90 kiloyum 1.70 boyum var Hawk parasına...
    • E
      efayi, xDrive Toryum vs. Hawk başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Hocam nasıl baya bi geçmiş deneyimlerin neler hawkdan pişman mısın hala kullanıyor musun özellikle fab serisi bana dayanıklı gelmiyo biraz kütleli bi...
    • E
      efayi, Net GSM operatör nasıl başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Valla hocam ben cesaret edip geçemedim telekomdan devam ettim
    • E
      efayi, Windows kategorisinde İlk defa format atacağım başlıklı bir konu açtı.
      İlk defa USB bellek kullanarak format atacağım hiç bilgim yok Windowsuma ne olacak daha önce bir bilgisayarcı format atmıştı kendim attıktan sonra etkin...
    • E
      Yaptı mı bari hocam :D
    • E
      efayi, Net GSM operatör nasıl başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Çok iyiymiş hocam
    • E
      efayi, İnternet Sağlayıcılar kategorisinde Net GSM operatör nasıl başlıklı bir konu açtı.
      T.telekom ile hali hazırda mobil abonelik taahhüdüm bitmek üzere çektikleri fiyatlar muazzam yüksek netgsm diye bi operatör gördüm nispeten yeniymiş...
    • E
      efayi, İ5 9400f 3060ti (ikinci el) başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Nasip kısmet hocam teşekkür ederim kıymetli fikirleriniz için sağolun
    • E
      Evet haklısınız artık fortnite bile kasar oldu 2016 da apu sistemle 800*600 çözünürlükde GTA 5 oynadığım günlere döndüm iyice
    • E
      En iyisi bi kaç yıl daha 1050 kullanıp komple sistem değiştiriyim o zaman hocam böyle başım ağrayacak gibi 1706713019 Sağolun hocam
    • E
      Anladım peki ikinci el 3060ti önerir misin hocam başım yanar mı testini yaptırıp kutusuna faturasına garantisine bakarak alsam
    • E
      efayi, Ekran Kartı kategorisinde İ5 9400f 3060ti (ikinci el) başlıklı bir konu açtı.
      Selamlar ikinci el 3060ti düşünüyorum ama gel gelelim işlemcim i5 9400f manyak darboğaz yapar diye duydum işlemci için bütçem yok olsa bile bu seferde...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,759
Üyeler
140,695
Son üye