Arama sonuçları: *

1. O

Çözüldü✓ 165 HZ monitör 60 HZde takılı kaldı

belki bu video işine yarar kardeşim
  2. O

nvdia denetim masasından bi bakarmısın belki orada 65hz de kalmıştır
  3. O

ayarlara girdim dediğin hangi ayarlar oyun ayarlarında mı biraz daha detay verir misin
  4. O

Öneri Babanın arabasını ehliyetli kaçırırsan ne yapabilir?

ruhsat babanın adına ise evet yapabilir arabam kaçırıldı diyerekten oğlu olman farketmez plaka araç şasi no trafik ekiplerine bildirilir ve çevirmeye girdiğinde istemeyeceğin şeyler olur
  5. O

Pubg Lobiye Çok Geç Dönüyor

bu sorunu bende yaşamaktaydım 1 sene boyunca bugün çözdüm sorunu interneti dhcp den aldığımız için geç dönüyormuş sürekli farklı bir ıp tanımlandığından bunu statiğe çektim ve port yönlendirme yaptım ve sorunum gitti 2-3 saniye içinde lobiye dönüyorum
  6. O

Çözüldü✓ rtx 3060 gpu kullanımı

tamamdır hocam sıkıntı yok o halde teşekkür ederim :D ama son bi sorum daha var bu ayar sizde kalite de mi performansta mı
  7. O

dediğiniz ayarları yaptım fakat gpu kullanımı gene düşüyor buda fps yi direk aşşağıya çekiyor ayrıyetten oyun içi işleme ölçeğini 120 den 100 e alınca fps biraz artıyor 5-10 arası ama görüntü bulanıklaşıyor. 1707575088 kare süresi yani frame time msı afterburnde 223 fps alırken ki değeri 4.3ms...
  8. O

görüntü modu tam ekran çözünürlük 1920x1080 fakat dsr ile nvidia denetim masasından 4 k yaptım gpu ya yük binsin diye işleme ölçeği %120 kenar yumuşatma doku ve rötuş ultrada, gölge efektler yüksek, yeşillik görüş alanı çok düşük
  9. O

sistem; GEFORCE RTX 3060 İNTEL CORE İ7 10700K ASUS TUF GAMİNG Z490PLUS 1GB KİNGSTON M2SSD 16GB RAM 3200MHZ VX PLUS 750W PSU pubg de gpu kullanımı %100 den %50-60-70 lere düşüyor ve fps düşüşü yaşıyorum 110-120 fps alırken birden 70 lere 90 lara düşüyor fps bu sorunu nasıl çözebiliriz. ekran...
Top Bottom