Arama sonuçları: *

1. Nukroyss

🔥İndirim HyperX FURY S Speed Gaming MousePad 1000 Liradan 397TL'ye düştü

Aslında bu tarz mousepadler daha iyi oluyor 40x40 yapısı sebebi ile hem klavye altına mousepad koymana gerek kalmıyor hemde mouse için kocaaman bir alan oluyor
  2. Nukroyss

Hangi kulaklığı almak mantıklı?

Ben attığın razer'in v2 pro modeli kullanıyorum. Ama bu 2 si arasında bakacak olursak , forumda gördüğüm kadarıyla da corsair'i tercih edeceklerdir. Çok fazla övülen bir kulaklık
  3. VGN Dragonfly F1 Pro Max Wireless Mouse |  Wraith Spirit of Aim Mousepad

VGN Dragonfly F1 Pro Max Wireless Mouse | Wraith Spirit of Aim Mousepad

VGN DragonFLY F1 Pro Max ve Wraith Spirit Of Aim Mousepad Ürünlerin daha 18 ay garantileri mevcut lütfen Görselde görünen Skate hiç açılıp kullanılmadı bile yanında hediye olarak göndereceğim. 2 ürünü ayrı ayrı da satabilirim Mousepad Sıfır Fiyatı 1299₺ Mouse Sıfır Fiyatı 2799₺
  4. Logitech G413 TKL

Logitech G413 TKL

Merhaba , Ürünü diğer ilanım olan kulaklıkla beraber almıştım acil para ihtiyacımdan kaynaklı satmak durumundayım. Sıfır Fiyatı 2000₺ Garantisi devam ürün 16 ay daha garantisi var
  5. Razer Blackshark V2 Pro Gaming | Kullanılmış

Razer Blackshark V2 Pro Gaming | Kullanılmış

Razer Blackshark V2 Pro Gaming Ürünü teknosa üzerinden 18/12/2023 tarihinde aldım. Ürünü yaklaşık 8 aydır aktif bir şekilde kullanmaktayım ve gerçekten çok memnun olduğum bir kulaklık , fakat şuanda maddi ihtiyacımdan dolayı elimden çıkarmak zorundayım. Ürünün güncel fiyatı akakçe üzerinde 8000₺
  6. Xiaomi Mi Band 7

Xiaomi Mi Band 7

Ürünü 15 Mayıs 2024 tarihinde teknosa'dan aldım. Ürünün garantisi var. Ürünü kolum çok fazla geniş olduğundan kullanamıyorum. Kutusu şarjı garanti belgeleri hepsi duruyor. Olduğu gibi göndereceğim.
  7. Microsoft Xbox 360 Common Controller Win Kablolu Uzaktan Kumanda ( Hem PC Hemde Xbox 360 Uyumlu )

Microsoft Xbox 360 Common Controller Win Kablolu Uzaktan Kumanda ( Hem PC Hemde Xbox 360 Uyumlu )

https://www.hepsiburada.com/microsoft-xbox-360-common-controller-win-kablolu-uzaktan-kumanda-hem-pc-hemde-xbox-360-uyumlu-p-GAMEMIC00005 Ürünün hepsiburada üzerindeki linki burda , aldım sadece valhallayı bitirdim. Ekstra bir oyun oynanmadı 1 yıldan fazladır çekmecede duruyor. Bütün tuşları...
  8. Anker SoundCore Life Q10i Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık | Sıfıra Yakın

Anker SoundCore Life Q10i Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık | Sıfıra Yakın

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 4-5 ay önce aldığım kulaklığı kullanmadığım için satıyorum. Ürünü işe gidip gelmede serviste kullanırım diye almıştım fakat daha sonra kulak içi kulaklık aldığım için kullanmak nasip olmadı toplasanız 1-2 kere anca kullanmışımdır. Daha şarja bile takmadım siz...
  9. Nukroyss

Öneri 8 gb ya da ona yakın fiyatta 16 gb ram önerisi

1000₺'ye 8 gb zor geliyor knka 16 nasıl bulasın :D
  10. Nukroyss

sürekli aynı pet şişeyi kullansam sorun olurmu

Plastik bir şişeyi tekrar tekrar kullanmak, zamanla şişenin minik çatlaklarından kimyasalların sızma ihtimalini önemli ölçüde artırır. Bu kimyasallardan biri olan bisfenol A (BPA), kısırlık sorunları, meme ve prostat kanseri, diyabet ve metabolik bozukluklar gibi ciddi sağlık riskleri ile...
  11. Nukroyss

Direksiyon Sınav Ücretini Nerden Yatıracam

Kullanmış olduğun mobil bankacılık uygulamasına girerek ödemeler kısmından ödemesini yapabiliyorsun diye biliyorum
  12. Nukroyss

Yeni evimde internet altyapısı yok

Arkadaşın da dediği gibi kendi başına bir şey yapamazsın gibi , bütün mahalleli sürekli dilekçe vermeli o dilekçeyi yetkili abilerden biri görmeli
  13. Nukroyss

🔥İndirim Gigabyte B760M Gaming X | 3.759,06 TL

Benimde az çok anlayabildiğime göre , klasik PTT kargo ile gelmesi , PTT'nin herhangi bir sorunda arkamızda durmamasından kaynaklı ön yargı ile yaklaşılıyor diye düşünüyorum
  14. Nukroyss

İşte indirim güzel ptt avm de olsa alınabilir diye düşünüyorum
  15. Nukroyss

Gencer Gaming aslında ismi duyulmuş bir firma ama , güvenlilr mi değil mi bilmiyorum
  16. Nukroyss

Gigabyte B760M Gaming X Intel LGA1700 DDR4 Micro ATX Anakart
  17. Nukroyss

Maaş alırken günlük para 30 günden mi hesaplanır?

O zaman bir sıkıntı yok knka kafan rahat olsun verdikleri para doğru , boşa uğraşırsın
  18. Nukroyss

Elektronik sigara alcam yardımcı olur musunuz ?

Arkadaşların dediği gibi zararı var diyorlar , fakat ille de kullanıcam diyosan SMOK markası uzun süredir bu işi yapan , cihazları güvenli markadır. Tercih edebilirsin 3 tane cihazını kullandım bir sorun yaşamadım.
  19. Nukroyss

Maaş alırken günlük para 30 günden mi hesaplanır?

Maaş hesaplamaları 30 gün üzerinden yapılıyor Şirketin yaptığı hesap doğru
  20. Nukroyss

Çözüldü✓ Teknobiyotik ve İnce Hesap Havale ile almak güvenilir mi? Sıkıntı çıkar mı?

https://www.incehesap.com/icerik/banka-hesap-numaralarimiz/ 1723037401 SS atabilir misin Direkt kredi kartı seçeneği altında tek çekim olarak gözüküyor
Top Bottom