Arama sonuçları: *

• Users: ErdalTK
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

Yardım Hangi monitörü almalıyım ?

Merhabalar bu üç monitör arasında kaldım ana monitörüm var bu aralarından aldığım monitörü ikinci monitör olarak kullanıcam 1 - LG 27MP400P-B 2 - Samsung LS27F354FHMXUF 3 - ACER SA270Abi Bu modeller arasında kaldım sıfır veya ikinci el kovalicam temiz hangisini tavsiye edersiniz ikinci monitör...
  2. E

Yardım Bu kulaklık alınır mı ?

Merhaba arkadaşlar ben kablosuz bi kulaklık almayı düşünüyorum aklımda cloud 3 wireless var gezinirken mediamarkt outlet ürününü gördüm sizce bu kulaklk almaya değer mi fiyatı biraz uygun geldi diğerlerine göre...
  3. E

Hangi mousepad önerirsiniz ?

Merhaba Arkadaşlar mousepad arayışına girdim kendime mousepad alıcam genel olarak valorant ve cs oynuyorum bi kaç model buldum aralarında kaldım hangisini önerirsiniz ? Bu üç model arasında kaldım sizin önermek istediğiniz varsa onlara da bakabilirim 1 -...
  4. E

Yardım F/P ikinci monitör önerisi ?

Merhaba fiyat dahada artmadan f/p yan monitör önerisi yapabilir misiniz sadece yan monitör de bir şeyler izleyip Spotify gibi uygulamaları açmak için kullanıcam Ana monitörüm —- 27 inç 2k 165 Hz Asus marka bi monitör Bütçe 2 ile 4 k arası
  5. E

DeepCool Ag400 İçinden Çıkan Macun

Arkadaşlar hava soğutma aldım şimdi kurulumunu yapıcam hava soğutma olarak deepcool ag400 aldım içinden çıkan macun nasıldır iş görür mü yoksa elimde arctıc mx4 var onu mu sürsem daha iyi performans verir
  6. E

Öneri Kablosuz kulaklık önerisi ?

Arkadaşlar kablosuz kulaklık arıyorum Genel fps oyunları oynuyorum valorant cs gibi güzel ses kasabileceğim olursa sevinirim Bütçem 5k
  7. E

Yardım Hangi Mouse Almalıyım ?

Şuan ki mouse - Tuf gaming M3 1 - VXE R1 PRO 2 - VGN DRAGONFLY PRO 3 - DARMOSHARK M3 4K Arkadaşlar bu 3 model arasında kaldım hangisini önerirsiniz
  8. E

Çözüldü✓ Hava Soğutma Önerir Misiniz

ANAKARTIM - ASUS PRIME 450M-K II İŞLEMCİM - RYZEN 5 5600 Arkadaşlar bu modeli gördüm ve hoşuma gitti alan herkes memnun alınır mı acaba bir de aynı modeli 100 TL fazlası var onda da 2 yıl birebir değişim garantili diyor fark eder mi onu veya bunu almam...
Top Bottom