Neler Yeni

Çözüldü✓ Hava Soğutma Önerir Misiniz

ErdalTK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ErdalTK
ANAKARTIM - ASUS PRIME 450M-K II
İŞLEMCİM - RYZEN 5 5600

Arkadaşlar bu modeli gördüm ve hoşuma gitti alan herkes memnun alınır mı acaba bir de aynı modeli 100 TL fazlası var onda da 2 yıl birebir değişim garantili diyor fark eder mi onu veya bunu almam

https://www.gaming.gen.tr/urun/2985...l-amd-uyumlu-hava-sogutucu/?ref=akakce&v=1.56

https://www.gaming.gen.tr/urun/3848...ava-sogutucu-2-yil-birebir-degisim-garantili/

eğer farklı model önerirseniz olabilir tavsiyelerinize açığım

omerys54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Ömer YASA
İŞLEMCİM - RYZEN 5 5600

Arkadaşlar bu modeli gördüm ve hoşuma gitti alan herkes memnun alınır mı acaba bir de aynı modeli 100 TL fazlası var onda da 2 yıl birebir değişim garantili diyor fark eder mi onu veya bunu almam

linkler açılmıyor

alovra

80+ Bronze
İŞLEMCİM - RYZEN 5 5600

2yıl birebir değişim olayını pek bilmem ama peerles assasin iyidir 55 60 ı geçmez
Mesaj otomatik birleştirildi:

oyunda

ErdalTK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ErdalTK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2yıl birebir değişim olayını pek bilmem ama peerles assasin iyidir 55 60 ı geçmez

oyunda
Peki bilmedigimden soruyorum şöyle bi model de cıktı isimleri bire bir aynı ama ARGB yok

Thermalright Peerless Assassin 120 SE TL-C12C​

aynı modeller dimi sadece bu galiba argb siz modeli bunu almak daha mantıklı geldi argb pek sevmedigimden

alovra

80+ Bronze
Peki bilmedigimden soruyorum şöyle bi model de cıktı isimleri bire bir aynı ama ARGB yok

Thermalright Peerless Assassin 120 SE TL-C12C​

aynı modeller dimi sadece bu galiba argb siz modeli bunu almak daha mantıklı geldi argb pek sevmedigimden
evet aynı sadece argb yok

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
Tamamdır Teşekkürler o zaman almayı düşündürdü

Neden acaba kötü bi performans mı aldınız
Yok ondan değil bende R5 5600 kullanıyorum iyi bir hava soğutucu 2000 TL
Buna bakılırsa bende deepcool le520 sıvı soğutma aldım az daha çıkarak hem geleceğe yönelik oluyor birde tipi güzel kasa camlı içinde hoş duruyor

ErdalTK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ErdalTK
Buna bakılırsa bende deepcool le520 sıvı soğutma aldım az daha çıkarak hem geleceğe yönelik oluyor birde tipi güzel kasa camlı içinde hoş duruyor
O zaman önermek istedigin var mı sıvı sogutma tavsiye ettigin kasamın üst kısmı 360mm destekliyor

alovra

80+ Bronze
O zaman önermek istedigin var mı sıvı sogutma tavsiye ettigin kasamın üst kısmı 360mm destekliyor
onun tek + sı görünüş olur 7500f i de soğutuyor o kule fan yakın zamanda daha yüksek bi işlemci almıyacaksa gereksiz olur biraz

paran varsa
bundan al

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
Yani ben deepcool öneriyorum pompa sesi veya baloncuk sesi atma ötme ile karşılaşmadım ama tabi Corsair felan msi var bunlar daha pahalilar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,056
Üyeler
140,756
Son üye
Mustafa Coşkuner
Top Bottom