Arama sonuçları: *

1. B

Twitch Tek monitorle yayın yapılır mı ?

yapılabilir tabi niye yapılmasın .
  2. B

70.000 TL'ye kadar 7800x3d'li ileriye de dönük cs2 için sistem önerisi

cs2 bozuk oyun arkadaşlar o fpsler sabit olarak zor haberiniz olsun . başka oyunlarda dehşet fpsler alır o ayrı .
  3. B

7800x3d sıcaklık değerleri

biostan undervoltmu yapiyim yani bunumu demek istiyosunuz ? performans düşüşü olmasında önemli olan o
  4. B

tamamdır çok teşekkürler.
  5. B

tamam yani korkulcak bişey yok ozaman boştada 45 derecenin altını görmüyor zaten 45 -50 arasında sürekli fanlar hızını arttırıyor bende dedim bir problemmi var acaba sıvı soğutmamı çalışmıyoda şimdi baktım biostan gözüküyor pump yani çalışıyor demekki normal sıcaklıklar
  6. B

Arkadaşlar selamlar yeni bi sistem kurdum işlemcim 7800x3d soğutucum Deepcool ls520 240 mm sıvı soğutucu işlemci birazcık sıcak çalışıyor gibi geldi zaten 7000 serisi işlemcilerin sıcak çalıştığını biliyorum ama sizce normalmi değerler Aidata 5 dakikalık stres testi sonuçları .
  7. B

Çözüldü✓ 6000 mhz DDR5 ram tavsiye acil

İkinizede çok teşekkür ederim ramleri an itibariyle sipariş ettim inşallah pazartesi gibi sistemi toplayınca detayları yazarım adata hayırlı olsun çok sağolun tekrardan 🙏
  8. B

çok sağolun hocam ben ilk başta g skill alıcaktım fakat fiyatı artınca panik yaptım o yüzden 5 fiyat bandında adatayı tercih edicem gibi gözüküyor çok teşekkür ederim ilginiz içib
  9. B

Hocam bunların malesef fiyatı çok pahalı 5 civarında düşünüyorum o yüzden adataya yönelicem 1709324551 Tamamdır onu verdiğiniz link üzerinden direk iki tane olarak alıcam yani sepete 2 atıp tekte ödşycem sanırom öyle problem olmaz
  10. B

Çok sağolun şimdi baktım görsellere sanırım bu ramlerden söyliycem hakikaten güzel gözüküyor.
  11. B

Hocam selam evet adata markası gerçekten iyi diye biliyorum rgb olmasıda çok güzel anakartımla uyumlu olur diye düşünüyorum cl30 gecikme değeride müthişmiş sanırım bundan söyliycem
  12. B

Arkadaşlar selamlar Yeni sistemime 16x2 32 GB ram alıcam acil bi şekilde sipariş vermem lazım bütçe max 5 bin TL Anakart Msi b650 pro S İşlemci 7800x3d Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  13. B

Yardım Vatan işlemciyi kağıda sarıp göndermiş (GÜNCELLEME!!!)

İşlemciden bi sıkıntı yoktur merak etmede , böyle bir kargo ilk defa görüyorum yani tray bile güzel bir pata sarıp gönderilir yada plastik bir kaba koyulur sonra gönderilir vatan biraz fazla rahat galiba 😂
  14. B

Asusvg258qm 280 hz DP kablo önerisi

Arkadaşlar selamlar , asus vg 258qm 280 hz 0.5 ms monitör aldım içinden çıkan kablolar mağlum kalitesiz Sağlam bir displayport kablosu almak istiyorum . Aklım direk pauggeye gitti tabii ki monitör 1.2 destekliyor aşağıdaki kablo nasıldır önerir misiniz? ...
  15. B

CS2 TAKILMA SORUNU (MS Yüksek Olması Sorunu)

Oyun çöp arkadaşlar sorun sizde değil.
  16. B

Display Port Önerisi

Vesa sertifikalı paugge 👌
  17. B

MasterLiquid 240L - Sıcaklık sorunu

Değerler gayet iyi .
  18. B

Cs 2 FPS im düşük mü

Normal şuanda dünyanın en kötü optimizasyona sahip oyun olarak rekor kırıyor cs2 malesef çoğu kişi bıraktı bile. Düzelmesini bekliyorlar oyuncu sayısıda inanılmaz düşüş yaşadı sebebi bu anlattıklarım şirketin düzeltmesini bekliyoruz.
  19. B

ryzen 5 5600 sistem toplanırmı ikinci el

Oynatır tabi niye oynatmasın çoğu ekran kartı bu işlemci ile oyun oynatır fps ve sıcaklık değerleri farklılık gösterir sadece o kadar .
  20. B

ASUS VG249Q GÖRÜNTÜ SORUNU

Hertz ayarlamalarını yaptınmı ? Monitörün profil ayarlamalarından fps i seçin .
Top Bottom