Arama sonuçları: *

1. E

Delirecek gibi hissediyorum

Maşallah 1719133645 Abi çok iyi geldi teşekkür ederim
  2. E

Sadece uyku uyuyamamak değil çok düşünmekten paniklemekten dolayı böyle hissediyorum 1719106643 Teşekkür ederim
  3. E

4. E

17
  5. E

Çünkü bazen çok garip hissediyorum etraf bi yabancı geliyor sanki filmdeymişim gibi gerçek değilmişim gibi
  6. E

Merhaba ben 8-9 aydır garip hissediyorum bazen uyku uyuyamıyorum ama bu artık cok canımı sıkmaya başladı çok düşünüyorum panikliyorum bazen aklımı yitirecek gibi hissediyorum şizofren olmaktan korkuyorum delirmekten ve bunları düşününce panikliyorum acaba delirdim mi diye düşünüyorum ama...
  7. E

12. Sınıfta kalmak ileride bi soruna yol açar mı?

teşekkürler 1714082592 teşekkürler cevabın için
  8. E

Yok zaten üniversiteye kadar okumak istiyorum ama bu sene böyle oldu elimden bu geldi bi sonraki sene çok daha gayret edicem bu sene bi sıkıntı yaratır mı diye düşünüyordum teşekkür ederim 1714081899 Herhangi başka bir şey için engel oluyor mu peki
  9. E

12. Sınıf meslek lisesi öğrencisiyim devamsızlığım cok yüksek 50 gün oldu ama bile isteye gitmemezlik yapmamıştım birkaç psikolojik şeyden dolayı uykusuzluk çektim şuanda sınıfta kalıyorum kendimi cok kötü hissediyorum bu sorumsuzluğum yüzünden peki bu ileride bir sorun yaratır mı veya herhangi...
  10. E

12. Sınıftayım uyuyamadığım için devamsızlıktan sınıfta kalıyorum ne yapabilirim

Ya arkadaşlar ben gerçekten cok uzuluyorum babamın vefatına ağlayacak kimsem yok pek arkadaşım yok sadece başarılı olmak babamı gururlandırmak istiyorum ailemi.. bunları yazarken gözlerim doluyor fakat ben gerçekten iyi hissetmiyorum neredeyse 1 yıl oldu kafamın içinde neler oluyor kimse...
  11. E

12. Sınıftayım uyuyamadığım için devamsızlıktan sınıfta kalıyorum ne yapabilirim

Teşekkür ederim baş sağlığın için internete yazınca heyet raporu alabilirsiniz diyor tam olarak nasıl alabilirim bilginiz var mı teşekkürler. 1709075808 Şuan sınıfta kalıyorum devamsızlığım 30 gunu geçti maalesef kalkamıyorum stajım saat 5:30 da dediğin ilacı yarın alıcam teşekkürler.
  12. E

12. Sınıf meslek lisesi öğrencisiyim staja gitmem gerekiyor sınava çalışmam gerekiyor derken hiçbirini yapmamaya başladım geceleri uyuyamıyorum saat 7-8 e kadar uyuyamıyorum kalbim cok hızlı atıyor anlamıyorum babamın vefatından sonra böyle oldu ne yapabilirim sınıfta kalmamak için lütfen yardım...
  13. E

Hanma metodu ile boy uzatma

Kanka 17 yaşıma yeni girdim bu boy mevzusu cok saçma bir şey bence herkes boyunu 190 yapmam ister ama bence bu konuda endişeli olmamalısın 16 yaşıma ilk girdiğimde boyum 165 idi şuanda 17 yaşımdayım 176yım merak etme boyun uzar sadece uyku düzenine ve süt tüketmeye bak zaten boyun kısa değil...
Top Bottom