Arama sonuçları: *

• Users: kery
  • Order by date
  1. K

Çözüldü✓ Düşük Gpu Kullanımı ve Düşük Fps

Evet onu fark ettim videolarda izledikçe gayet normalmiş bir sıkıntı yok şuan. 2K monitör de almayı planlıyorum zaten alınca daha net olacak her şey. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. İlk seferine göre şuan daha sorunsuz çalışıyor.
  2. K

bende şuan öyle olduğunu düşünüyorum. Tek çözemediğim youtube inceleme videolarında kullanımlar hep yüksek bende neden öyle değil?
  3. K

ilk başta açtığımda 4.0 gözüküyor sonrasında 1.1 oluyor 1709653137 control denedim fena değil ama orda da dalgalı 90 oluyor 98 oluyor 70 e düşüyor kullanımlar. Hitman denedim onda 98-100 arası altına pek düşmüyor. Ranch Simulator denedim onda da pek dalgalı değil 90-100 arası dolaşıyordu...
  4. K

Bir değişiklik olmadı hala çok dengesiz 300 üstünü geçmem gereken pubgde 200 üstüne zor çıkıyor arada da kullanımları düşüyor anlık fps iyice düşüyor 1709652456 Dediğinizi yaptım tekrar deneyeceğim. Fotoğrafta görüldüğü üzere her şey doğru yerinde takılı 1709652582 herhangi bir düzelme yok...
  5. K

Driverları güncelledikten sonra olmazsa deneyeceğim.
  6. K

deneyeceğim tekrar cevaplayacağım. Cpu Ryzen 7 5700x 1709649113
  7. K

1709575257 Dar boğaz gibi bir şey değil bios güncellemeden önce daha kötüydü güncelledim bir tık toparladı ama yine de fps değerleri ve kullanımları çok düşük 1709576184 Asus Rog Strix B550-f Gaming Asus Proart Rtx 4070 ti Thermaltake Toughpower GF 3 850w Corsair Vengence Rgb Pro 2x8 3200 mhz
  8. K

Arkadaşlar yeni rtx 4070 ti aldım pcye taktım. Format attım bios vs her şeyi güncelledim lakin oyunlarda ekran kartı kullanımları çok düşük buna bağlı olarakta fps değerleri düşük. Ne yapmam gerekiyor?
  9. K

Newegg'den Ekran Kartı Almak Mantıklı mı?

Arkadaşlar yakın bir zaman içinde ekran kartı almayı planlıyorum. Türkiye'de 40k civarında dolaşan Asus Tuf 4070 Ti Super modelini almak istiyorum. Newegg' de fiyatı gümrük vergisi ile 36.5k fiyatına geliyor. Yalnız kargoda sıkıntı olur mu garantisi vs olur mu onu bilmiyorum. Sizce böyle bir...
Top Bottom