Arama sonuçları: *

1. A

Yardım Vgn nın kendi sitesinden mouse alınır mı

hocam şu an gümrükten geçti dün kargo gelmiş ama evde olmadığımdan alamadım. bugün gelirse akşama fotoğraf atarım.
  2. A

geçmiş olsun hocam.
  3. A

dikkat edin sahibindende satılan ürünlerin iç yapısı değiştirilmiş olabiliyor. örneğin 500 mah bataryayı söküp 300 mah takabiliyorlar. fakat güvenilir bir satıcı ise mayayı tercih edebilirsiniz. elden ürünü görüp almanız daha sağlıklı olur.
  4. A

kırık geleceğini sanmıyorum. yunexpress ile uçakla geliyor. türkiyede de galiba UPS kargo getiriyor.
  5. A

VPN açıp deneyebilir misin?
  6. A

ben dongleyi türkiyeden alıcam garanti olsun. bazıları gümrükte kaldı diyor bazıları kalmadı diyor net bir fikrim yok. moba alarak en iyisini yapmışsın ayrıca türkiyede olmadığından koleksiyonluk değeride olmuş oluyor. edit: mobanın switchleri yeni seride huano ice berry pink dotmuş. dünyadaki...
  7. A

f1 pro max ile moba arasındaki tek fark switch. pro maxte kailh black mamba var mobada sesi ve geribildirimi çok iyi olan huano blue shell pink dot switch var. f1 pronun şarjı hızlı bitiyor diye duydum ama gece yatmadan önce takınca bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum. dongle ı wraithden alıcam...
  8. A

ayrı ayrı f1 pro ve f1 moba aldım f1 pro için 12 dolar teslimat 10.30 dolar tax kesti. f1 moba için 12 dolar teslimat 12.54 dolar tax kesti. ama tavsiyem f1 pro max almak yerine f1 moba almak daha mantıklı. ayrıca 20 saate indirimler bitiyormuş.
  9. A

ben pazartesi günü ödeme yaptım bilgileri geç attığım için cuma günü kargoya verildi ve şu an yolda gelince buradan bilgilendirme yaparım. supporta mail de attım hangi vergilerin ödendiğini öğrenmek için.
  10. A

1 hafta önce satın aldım. gümrük vergisi çıksa bile açıkcası wraithden daha uyguna geliyor. sadece satın aldıktan sonra mail atıp sizden vergi numarası istiyorlar. vergi numarası yerine tc kimlik no atmanız lazım. onun dışında bir sıkıntı çıkmadı.
Top Bottom