Arama sonuçları: *

1. L

Yardım Tüketici hakem heyeti süreci nasıldır tecrübesi olan

benim için şuanlık üst model olmazsa tekrar değişim çünkü fatura iade istersem çok zarar ediyorum geçen sene aldığım laptop 19 küsürdü şuan 28 küsür
  2. L

Yardım Yeni laptop alıp sorunlar yaşadım öneri alabilirim

haklısınız bilmeden alınınca araştırmadan malesef 1709045449 bilemiyorum arkadaşımda üst modeli var onda şuanlık bi sıkıntı yok tabi seneye ne olur bilemem haklısın marka olarak müşteriyi memnun bırakamıyor bıraksada bidahaki alışımız tekrar o marka olsa yada önerebilsek
  3. L

iade mi değişim mi talep ettiniz ne zaman onu belirliyoruz vazgeçebiliyor muyuz 1709045646 söyle bi durum var şuan o modeller kronik arıza yenisini alıp tekrar aynı 4 kez yaşamak istemiyorum üst modelini yada güncel fiyatını alabilir miyim acaba
  4. L

şöyle durum var 15/01/2024 tarihinde aldım 4. ayda sorun çıkıp 7-8 kere servise istanbula gitti değişim olup 2. değişimde barkotsuz etiketsiz kapak rengi farklı onuda değiştirdim 3. şuan elimde olan laptop 2-3 ay sonra aynı sorundan touch pad takılmalar başladı tarih 27/02/2024 bu zamana kadar...
  5. L

iade mi ettin yoksa değişim mi
  6. L

aynen öyle benim içinde sorun değil çok fazla kullanmıyorum ama sonuçta sıfır ürün almışım 2 defa değişmiş ve artık gına geldi elimden geleni yapıcam gerisi mecbura kalınca mouse ile kullanıcam yapacağım bişey yok iyi ürünlerde de sorun çıkıyor tabi bu tarz markalara göre daha az bir marka...
  7. L

Aldığım laptop ürünü için tüketici hakem heyetine başvurabilirim süreç nasıl ilerliyor tecrübesi olan aktarabilir mi ürünün güncel fiyatını alabilir miyim ürün 2 defa sıfır ile değişti bu 3. elimdeki hala aynı sorun touch pad takılmalar yapıyor
  8. L

teknoloji sans işi ama bunlarda kronik tüketici hakem heyetine başvurmayı düşünüyorum çünkü haklısınız böylede kullanabilirim sadece touch pad sıkıntı ama söyle bi durumda var bozuk ürüne para vermiş oluyorum bu kötü bir durum 1709040847 evet çoğunda varmış internetten çok araştırmadan almıştım...
  9. L

Arkadaşlar yeni ürün aldım yaklaşık 1 sene önce casper excalibur g 770 modeli teknosadan aldım touch sorunlar çıktı 5-10 kez yetkili servise gönderdim yenisini verdiler kutuyu açar açmaz etiketsiz barkodsuz kapak rengi kahverengi geldi tekrar yenisini talep ettim yenisi geldi şuan elimde olan...
  10. L

Çözüldü✓ Tüketici hakları iade hakkında

Sonuç olarak ne oldu kardeşim bende laptop da sıkıntılar yaşadım 15/01/2023 de aldım 1 sene geçti güncel fiyatı alabildin mi örnek 10 bin tl bilgisayar şuan 20 bin tl
Top Bottom