Arama sonuçları: *

1. A

Aorus 3080 oyun oynarken GPU kullanımı %40-60 arası FPS YARIYA DÜŞTÜ

bakım için yollamıştım termal pedler ve macun yenilenmiş birde güç girişleri değiştirilmiş
  2. A

Aorus 3080 oyun oynarken GPU kullanımı %40-60 arası FPS YARIYA DÜŞTÜ

Ekran kartımı garantiye yolladım garantiden geldikten sonra fps yarı yarıya düştü ve oyunlarda işlemci kullanımım arttı.Ayrıca GPU kullanımım normalde 90-99 olurken şimdi 40-60 arası . Teknik servis kartı bozup mu yollamış ne yapmam lazım ? İşlemcim R7 5800x
  3. A

RTX 4080 sıfır sistem sürekli mavi ekran veriyor

0 dan denedim zaten lisanslı kullanıyorum orjinal sitesinden indirdim.ama dediğim gibi sorun devam ediyor
  4. A

haklısın valla o kadar para veriyoruz kullanamıyoruz en sonunda o olacak zaten çözülmüyor bir türlü
  5. A

sorun hala devam ediyor düzelmedi :D şaka gibi
  6. A

evet hocam bilgisayarcıya götürdüm o şekilde dedi denemiş .yeni ssd alıcam şimdi
  7. A

sorun ssd den miş
  8. A

pc şu an hiçbir şekilde açılmıyor windows ekranını göremeden mavi ekran alıyorum dump dosyalarını da o nedenle paylaşamıyorum daha yeni format atmıştım driverleri kurcam kuramıyorum
  9. A

ekran kartını çıkartıp formatladım zaten bende microsofttan win 11 yükledim tekrar orjinal lisanslı key var zaten elimde ama ne yazikki sorun değişmedi belki ssd den olacağını sanmıyorum ama yedek bulursam onuda denerim
  10. A

Denedim fakat sorun hala devam ediyor hocam 1709480601 Dediğiniz gibi yaptım ama sorun hala devam ediyor
  11. A

4 slot 3 slot 2 slot her şekilde denedim xmp yi devre dışı bıraktım yine olmadı 4800mhz 5400 5600mhz lerde denedim ama sonuç hep aynı bir şey olmuyor 1709472540 deneyip bilgilendireceğim
  12. A

bilgisayarı açamıyorum sürekli mavi ekran alıyorum yoksa dediğiniz gibi memtest ile yapabilirdim ancak farklı slotlarda ramleri deneyip konuya tekrar cevap yazarım
  13. A

dediğiniz gibi yaptım yine mavi ekran aldım sorun galiba işlemci ve ram mhz sinin uyuşmamasından kaynaklı fakat mavi ekran almadan ram mhz sini nasıl düşüreceğim ?
  14. A

ram mhz değeri biosda 4800 olarak gözüküyor zaten frekans ayarını nasıl varsayılana çekebilirim veya işlemciye uygun mhz değerine
  15. A

format atmaya çalıştım zaten ama format atamıyorum sürekli mavi ekran :D ddu ile silip yüklemeye çalışsam büyük ihtimal mavi ekran hatasından yine yapamayacağım bilgisayarım resmen kitlendi bu arada herhangi bir OC yok bilgisayarda 1709394005 Win 10 kurmaya çalışıyorum C sildim ama win 10...
  16. A

peki hocam deneyip göreyim tekrar konuya cevap yazarım
  17. A

tüm sistemi 4-5 ay önce sıfır aldım , ekran kartına gelen son güncellemeden sonra olmaya başladı bunlar.Ben yazılımsal bir sorun olduğu kanaatındayım
  18. A

Power tuşundan başlattığımda anakart ışıkları kırmızı sarı yeşil sırayla yanıyor 3-4 defa bu şekilde yandıktan sonra açılıyor. Anakart üstündeki düğmeden başlattığımda sorun olmadan açılıyor ama neredeyse her gün durduk yere mavi ekran hatası alıyorum işlemciye ve ekran kartına çok yük...
Top Bottom