Arama sonuçları: *

1. CanerK

Donanımarşivi forumda reklamları Google veriyor doğru mü?

Merhaba hocam, bence destek aldığımız sitelerde reklam engelleme uygulamalarını kapatmamız lazım. Sonuçta sitelerin gelir kaynaklarından bir tanesi bu reklamlar.
  2. CanerK

wordpress bu tema iyi mi?

Merhaba hocam, eklentiler ile yapabilirsiniz teklif al butonunu. Tema olarak ise woodmart temasını öneririm wordpress te.
  3. CanerK

Saat kaçta uyumalıyım

Sabah kalktığında kendini yorgun hissediyorsan daha erken yat kardeşim, uzmanlar 6-110 saat arası uygun diyor.
  4. CanerK

Taksitlendirme sorunu yaşar mıyım?

sıkıntı yok hocam sitede :) facebook ta çok karşıma çıkıyor, özellikle elektronik aletleri çok çok ucuza reklam çıkarıyorlar a 101 sitesinin sahtesini yapıp paylaşıyorlar, çok kişiyi dolandırmışlar bu şekilde.
  5. CanerK

Taksitlendirme sorunu yaşar mıyım?

facebook ta yüzlerce sahte site ile reklam yapıyorlar, a101 in sitesinin birebir aynısı hatta daha güzeli :D , umarım çok kişinin canını yakmazlar.
  6. CanerK

Windows Office Key yardım lazım

Evet hocam, size özel mail adresi veriyorlar, o mail ile office uygulamasına 5 cihaza kadar giriş yapabiliyorsunuz. Reklam olmaması için özelden yazıyorum. Satıcıyla ilgim ve alâkam yoktur, sadece bana gerekli olan lisansları kendisinden alıyorum.
  7. CanerK

Windows Office Key yardım lazım

Merhaba hocam, ömür boyu değil ama ben bi satıcıdan yıllık aldım, 6-7 ay oldu sorunsuz kullanıyorum, satıcıda yıllıkta vardı ama güvenemediğimden yıllık almıştım ne olur ne olmaz diye :D,
  8. CanerK

web sitem yavaş çalışıyor

Merhaba hocam, site adresini özelden yazarmısınız, wix te öyle dediğiniz gibi yavaşlıklar olmaz pek ama
Top Bottom