Neler Yeni

Windows Office Key yardım lazım

Atlanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Sami
Discord
Atlanta#7090
Merhabalar win 11 HP laptop var elimde Office bildiğiniz gibi lisanssız geliyor onu ben süresiz olarak abonelik almak istiyorum tek cihazlik keyler falan var sitelerde ömür boyu kullanım yazıyor ben de çok anlamadığım için sizden yardım istiyorum Windows un klasik Office uygulamaları için. Teşekkürler.

Mr.White

80+ Bronze
Buradaki repoyu kullanabilirsin. (Sadece kod ile yapılıyor exe vs kurmuyorsun)

1709581810721.png

• Beğen
Reaksiyonlar: java

CanerK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Caner Korkmazlı
Instagram
melalgrafi
Merhaba hocam, ömür boyu değil ama ben bi satıcıdan yıllık aldım, 6-7 ay oldu sorunsuz kullanıyorum, satıcıda yıllıkta vardı ama güvenemediğimden yıllık almıştım ne olur ne olmaz diye :D,

Atlanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Sami
Discord
Atlanta#7090
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba hocam, ömür boyu değil ama ben bi satıcıdan yıllık aldım, 6-7 ay oldu sorunsuz kullanıyorum, satıcıda yıllıkta vardı ama güvenemediğimden yıllık almıştım ne olur ne olmaz diye :D,
Merhaba, paylaşma imkanınız var mıdır ve bütün Office uygulamalarını özellikler açık olarak kullanabiliyor musunuz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buradaki repoyu kullanabilirsin. (Sadece kod ile yapılıyor exe vs kurmuyorsun)

Alıntıyı görüntüle
Hocam merhaba KMS sunucularına bağlanmayı pek sağlıklı görmüyorum güvenlik açısından. Yine de çok teşekkür ederim

CanerK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Caner Korkmazlı
Instagram
melalgrafi
Merhaba, paylaşma imkanınız var mıdır ve bütün Office uygulamalarını özellikler açık olarak kullanabiliyor musunuz?
Evet hocam, size özel mail adresi veriyorlar, o mail ile office uygulamasına 5 cihaza kadar giriş yapabiliyorsunuz. Reklam olmaması için özelden yazıyorum. Satıcıyla ilgim ve alâkam yoktur, sadece bana gerekli olan lisansları kendisinden alıyorum.

Atlanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Sami
Discord
Atlanta#7090
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet hocam, size özel mail adresi veriyorlar, o mail ile office uygulamasına 5 cihaza kadar giriş yapabiliyorsunuz. Reklam olmaması için özelden yazıyorum. Satıcıyla ilgim ve alâkam yoktur, sadece bana gerekli olan lisansları kendisinden alıyorum.
Tamamdır hocam teşekkürler.

Mr.White

80+ Bronze
Top Bottom