Arama sonuçları: *

1. S

Yardım 1440P İÇİN 4070 VS 4070 SUPER ONERI

Ikisi de cok rahat goturur butcen yetmiyorsa 4070 al gec. Alternatif olarak 7800 XT 'de olabilir.
  2. S

Amazon Ürünümü Göndermiyor

Iptal edince 9 taksitle niye odensin kral kim verdi bu bilgiyi :) 1 hafta icerisinde butun para hesabina yatar direkt siparisi iptal et gelmiyorsa.
  3. S

fp am5 anakart önerisi

F/P olarak en ucuzu bu. Fiyatlar ucmus. https://www.akakce.com/anakart/en-ucuz-gigabyte-b650m-k-amd-am5-ddr5-micro-atx-fiyati,460146357.html
  4. S

Real Madrid 2⚽1 Bayern Münih

1-1 uzatmalara gider.
  5. S

PC Garantiye Gönderilirken Ne Yapılmalı

Kendi hesabina sifre koy, ikinci bir Windows hesabi ac ve sifresiz olsun. Kontrollerini oradan yapsinlar. Gonderirken ekran kartini cikar yoksa PCI slotu vefat edebilir. 3 katli balonlar var, kasayi onlarla bir kat sarsan yeter hasar gormemesi icin. Ama ekran kartini mutlaka cikar, kargoda hasar...
  6. S

Monitöre görüntü gelmiyor

Sistemi yeni mi kurdun? RAM slotlarini kontrol et, klipsler acik kalmasin bazi anakartlarda klipsler aciksa goruntu vermiyor. RAM'lerin ucunu silgiyle temizle, 2 RAM varsa tek tek takarak dene. Bunlar da olmazsa anakartin ustunde RST_SW diye iki basli bir pin olmasi lazim. Kasanin tum...
  7. S

1000TL Ayakkabıya Verilir Mi?

Ayakkabi orijinal ise ucuz bile? 1000TL altina ucuz kaliteli ayakkabi kaldi mi acaba. Benim gecen sene 300'e aldigim Hummel su an 1K olmus :)
  8. S

1500 TL civarı mekanik klavye önerisi

Yeni bir hesap acip dener misin? Normal fiyati 2300 fakat yeni uyelere ozel daha dusuk olmasi gerek. 10-11 gun once ben klavye aldigimda 2'e geliyordu tam olarak. Olmadi acelen yoksa biraz bekleyebilirsin aliexpress'te indirim oluyor surekli.
  9. S

1500 TL civarı mekanik klavye önerisi

RK61 olabilir butce artarsa Aliexpress'ten 2K'ya 820 Pro alinabilir (500tl ye gercekten deger).
  10. S

THERMALRIGHT Peerless Assassin 120 SE ARGB

RAM'lerin ustune gelmesini istemiyorsaniz bir tane araya, bir tane de arkaya fan takarsiniz onu bos kalir. Bu sekilde de montajlanabiliyor, ben oyle kullaniyorum.
  11. S

Rx580 8gb için DDR3 işlemci önerisi

DDR3'te saglam islemciler i5 8400, 4790K, i7-6700 vb. ve fiyatlari 2K civarinda ikinci elde. O yuzden R5 1600 almak daha mantikli hem daha ucuz hem daha performansli ve total core'dan dolayi daha mantikli olur.
  12. S

15000 Leptop önerisi

Ustteki atilanlarin cogunun ekrani TN. Bu butcede zaten GPU olmasi beklenmiyor da arkadaslar bir zahmet sadece CPU'suna bakip notebook onermekten vazgecin. Bu butcede daha onemli olan sey RAM yukseltmesi ve IPS ekrani olup olmadigidir. Cogu modelin ya IPS ekrani yok ya da RAM yukseltmesi yok...
  13. S

itopya.com rezaletliği

@Knispel @Rozrect konuya sonradan dahil olup hicbir sey bilmeden bos bos yorum yapiyosunuz beyler. Konudaki urunden bahsetmiyoruz adam gelmis saticinin urunu saglam ulastirmasi gerekiyor diyor. Sonradan konuya bari zipliyorsunuz onceki mesajlari iyice bir okuyun. Satici urunu saglam bir...
  14. S

itopya.com rezaletliği

:DD siz bu bilgileri nereden aliyorsunuz cok komiksiniz valla he. Itopya urunu sag-salim ulastirmak zorunda diyor. Aynen kargoyla beraber bir tane calisani da yuklesinler tira senin malini ozel olarak korusun tirin icinde :D Nasil bir kafa bu bombos anlamiyorum valla ya. Kargoda goren hasarinin...
  15. S

son zamanlarda bilgisayarımda garip şeyler olmaya başladı

Treesize ile diski tarat, hangi klasorlerde neler yogunluk yapiyor gosterir. Ona gore lazim degilse temizlersiniz. https://www.jam-software.com/treesize_free
  16. S

itopya.com rezaletliği

Kim ariza yok diye geri yollamis dostum ne hikayesi anlatiyorsun? Adam urunu servise yollamis, degisim karari cikmis. Sifir kapali kutu urun yollamislar o da ya kendi arizaliydi ya da kargoda sorun olusmus bunun Itopya ile alakasi nedir? Urunu itopya mi uretiyor? Kargoyu itopya mi tasiyor? Yani...
  17. S

İade edilen monitör reddi (THH , teknik servis?)

Iade kabul etmeme gibi bir luksleri yok tabi eger kutu icerigini tekrar satilamayacak hale getirmediysen yani kopukleri parcalamayip, posetleri de yirtmadiysan. Yani ben hep soyluyorum, bir urunu iade ederken gorunmeyen bir teknik kusuru varsa ve o sebepten iade ediyorsaniz yazmayin su kusuru...
  18. S

itopya.com rezaletliği

:D yani su yazdigini sen mantikli mi buluyorsun? Sirf oradan aldi ve bozuldu diye satisi yapan yer direkt degistirsin hatta ust modelini mi versin? Kullanici hatasi olup/olmadigini kim tespit edecek peki itopya'da? Orasi bir satis kanali, servis degil. Itopya gider bir markanin distributorlugunu...
  19. S

itopya.com rezaletliği

Buraya yazinca bir sey degisecegini sanmiyorum. Ayrica urunun garantisinin itopya ile alakasi yok, itopya'ya en basta gondermeniz zaten hata. O da gidecek servise gonderecek zaten. Surecin uzamasinin sebebi de bu, siz direkt ilgili servise yollasaniz 21 is gununu gectigi gibi THH 'e gitseniz...
  20. S

Rampage bekledigimden iyiymiş.

Konudan bagimsiz masanin genisligi kac? Bir de monitorler 24-21 mi 27-24' mi? Benim masayi degistiricem 2 monitor + 1 notebook sigacak sekilde masa almam lazim, 140cm masa su an yetmiyor.
Top Bottom