Arama sonuçları: *

• Users: zogur
  • Order by date
  1. zogur

Yardım Razer Basilisk V3 X Mouse

internetten biraz araştırdım ama bulamadım o yüzden buraya yazdım
  2. zogur

yok zaten burada öğrenmek istediğim kronik bir sorun mu yoksa bana mı denk geldi ona göre tekrar alacağım fareden
  3. zogur

0 vatan bilgisayardan aldım eğer kronik sıkıntıysa ücret iadesi alıcam yoksa yeniden aynı fareden alacağım o yüzden konu açtım banada garip geldi 20 günde bu hale gelmesi
  4. zogur

kuvvetli basmak zorundamıyım ? bu zamana kadar kullandığım tüm farelere nasıl basıyorsam bunada öyle basıyorum sorunu göstermek içinde böyle bir video çektim aşırı kuvvetli basmadığın sürece bu şekilde oluyor ve ben tuşa aşırı bir kuvvet uygulamak zorunda olmadığımı düşünüyorum
  5. zogur

merhaba fareyi alalı daha 20 gün oldu böyle bir sorunla karşılaştım kronik sorun mu yoksa bana mı böyle denk geldi kullananlar yardımcı olursa sevinirim
  6. zogur

Yardım i7 11700kf soğutucu önerisi

yok anakart daha önceden aldım 6 aydır falan parça parça topluyorum işte sadece işlemci kalmıştı onu aldım içinden soğutucu çıkmadı o yüzden soğutucuda alıp bitirmek istiyorum artık sıkıldım :D sıvı soğutmaya güvenemiyorum en ufak bir sıvı temasında sistemin çöpe gitme ihtimalini düşününce hiç...
  7. zogur

bütçe 1500e kadar çıkabilirim 5100e aldım işlemciyi
  8. zogur

merhaba arkadaşlar bu gün işlemci elime ulaştı kutu içeriğinden fan çıkmıyormuş gelince öğrendim bu yüzden kule tipi soğutucu önerisi almak istiyorum yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler
  9. zogur

🔥İndirim Corsair 2x16 32GB 3600Mhz CL16 Ram 2171₺

https://www.vatanbilgisayar.com/gskill-32gb-2x16gb-trident-z-neo-ddr4-3600mhz-cl16-amd-ryzen-uyumlu-rgb-led-ram.html bunu almak daha mantıklı değil mi?
  10. zogur

🔥İndirim High Power Super GD+ 750w 80+ Gold PSU 1462 TL

bende almıştım da henüz denemedim sorun neydi?
  11. zogur

Morhipo 1500TL üzeri 700TL indirim

yaşanan kampanya hatası nedeniyle iptal edildi diye mail atmışlar bir sonraki siparişte kullanabileceğim hediye çeki tanımlamışlar hesaba ancak girdiğimde hediye çeki göremedim
  12. zogur

keşke bilgi verip iptal etselerdi sms atmışlar detaylı bilgi mail olarak gönderildi diye maile bakıyorum açıklama yok
  13. zogur

neden belirtilmeden iptal edilmiş ve eksik para yatırılmış 2 üründen 1i iptal edilmiş ama hepsi değil
  14. zogur

❌İndirim Bitti! Gigabyte Aorus Z590 Ultra 2.099 TL

kaç aydır fiyatını düşmesini bekliyorum fırsat kaçtı
  15. zogur

🔥İndirim MSI Z590 Torpedo 2737 TL

gördüm fakat usb port sayısı yetmiyor :D
  16. zogur

Gigabyte Z590 Aorus Ultra vs Pro AX

usb port sayısı yetersiz çok fazla usb port kullanıyorum 1661160623 öyle yapacağım zaten indirim bekleyeceğim
  17. zogur

peki hangisi daha iyi
  18. zogur

merhaba bu iki anakart arasındaki fark nedir? https://www.amazon.com.tr/Gigabyte-Intel-Z590-AORUS-Ultra/dp/B08XNK9FLN https://www.hepsiburada.com/gigabyte-z590-aorus-pro-ax-amd-760g-5400mhz-ddr4-1200-pin-atx-anakart-p-HBCV000007DXBB
  19. zogur

Öneri Beyaz İntel Anakart Arıyorum

komple beyaz sistem dizeceğim için :)
Top Bottom