Arama sonuçları: *

• Users: dxzf
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. D

Yurtiçi kargo ücreti almadı sorun olurmu

Merhaba dün RX 580 ekran kartımı tamir servisine göndermek istedim götürüp verdim anlaşma kodu ile bana iki tane fiş verildi birisinde kargo ücreti 144 TL yazıyordu ama çalışan benden ücret almadı bugün de takip kısmından baktığıma göre taşıma durumunda gözüküyor sorun olur mu sizce
  2. D

Debriyaj gaz ayarını tutturamıyorum

Merhaba 16 yaşındayım dün babam ile köyde Renault 19 ile babam bana araba sürmeyi öğretiyordu direksiyon kullanımım iyi ama debriyaj ile gaz ayarını tutturamıyorum daha fazla pratik yaparsam ayarı tutturabilir miyim
  3. D

2700 TL'YE 2.EL GTX 1070 ALINIR MI

Merhaba RX 580 ekran kartı var bu yaz 2k'dan satabilirsem daha performanslı bir kart almak istiyorum RX 6600 bakmak istiyordum ama min 4100 TL o kadar bütçe çıkarabileceğimi düşünmüyorum.Alacağım 1070'i elden alacam yaşadığım yere çok yakın sizce 1070 alınır mı bu fiyata yada başka öneriniz var mı?
  4. D

400-500 TL bandında ikinci el monitör

Merhaba elimde bulunan monitör hem çok eski hemde lekeler var beni yaza kadar idare edebilecek bir monitör almayı.düşünüyorum çozünürlük minimum kaç olmalı 400-500 arası bakacam 1920x1080 yeterli diye düşünüyorum peki siz ne dersiniz?
  5. D

Oyun hesabı satın alma sitesi önerisi

Merhaba beyler birkaç siteden Steam oyun hesabı aldım hiçbiri doğru çıkmadı ve dönüşte yapmıyorlar sizin böyle güvenilir diyebileceğiniz birkaç site varmı?
  6. D

Ekran kartını tamirciye vermelimiyim?

RX 580 kart var mining edition 60 derece geçtiğinde direk görüntü vermeyi bırakıyor kilit gibi bir şey var kendim ne yapsam tamir edemedim psu bile değiştim kullandığım psu RX 6800 bile besliyor sizce tamirciye vereyim mi?
  7. D

Bu devil May Cry 5 alınır mı

https://www.hrkgame.com/en/games/product/devil-may-cry-5-global Dmc 5 indirimli gözüküyor sizce alınır birde vergil dlc'si varmıdır sizce
  8. D

RX 580 oyunda bir anda görüntü gitme sorunu?

Merhaba forum RX 580 mining edition ekran kartında bazı oyunlarda kapanma sorunu yaşıyorum furmark testine soktuktan 6 saniye sonra ekran gidiyor ama fanlar dönmeye devam ediyor occt testindede gene 3 saniyede kapanıyor sorun psu demeyin psu değiştim 500w 12v 450 w highpower psu aldım sonuç gene...
  9. D

Rockstar games rdr2 hesabıma giremiyorum

Merhaba dostlar bilgisayar'a format attım ve sadece bilgisayarda olan e-posta'm da anlayacağınız üzere gitti rockstar hesabımda aynı e-postadaydı rdr2 girdiğimde e-posta na mail gönderildi diyor ancak e-posta'ya herhangi bir şekilde giriş yapamıyorum ve oyunda açılmıyor ne yapmam lazım
  10. D

Bilgisayar oyun önerisi

Kaliteli şöyle önerebileceğiniz oyun varmı arkadaşlar
  11. D

Eski ssd yeni bilgisayarda açılmıyor?

Merhaba eski bilgisayarımdan kalan bir SSD 2 tane HDD var taktığım zaman Windows geliyor ve ekran kapanıyor sadece SSD taktığım zamanda böyle pc'den herhangi bir şekilde görüntü alamıyor ne yapmalıyım
  12. D

The Last of Us part 1 hesap alınır mı

Selam arkadaşlar last of us pahalı bir oyun almak istiyordumda fiyatı tuzlu oyunu bitirmek için ortak hesap almak mantıklı mı korsan oynamak istemiyorum 25 TL falan
  13. D

Sıfır Psu önerisi? RX 580 için?

Merhaba millet max 1.3k bütçe var eski psu ekran kartını besleyemediği için yeni psu almam gerekti sistem söyle Asus Prime B450M K II Asus Dual RX 580 8 GB Ryzen 5 2600 XPG GAMMİX D30 3200 MHz CL16 8 GB Ram Bu sisteme psu önerilerinizi bekliyorum ben birkaç ilan buldum...
  14. D

Hangi psu tercih etmeliyim?

Merhaba sayın forum sakinleri eski psu'm ekran kartımı tam besleyemediği için psu değiştirmek zorunda kaldım 1k ile 1.3k civarı bütçem var bu bütçede önerebileceğiniz en iyi psu nedir sistem şöyle Ryzen 5 2600 Asus Prime B450M K II Asus Dual RX 580 8 GB XPG GAMMİX D30 3200 MHz CL16 1x8GB Ram 2...
Top Bottom