Arama sonuçları: *

• Users: necomst
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. N

rtx2060 ekran kartı için işlemci önerisi

rtx 2060 ekran kartım var yeni aldım elimdeki ryzen3 3200g ile cs gibi online oyunlarda darboğaz yaşıyorum . Bu ekran kartı için önerebileceğiniz darboğaz yapmayacak en ucu işlemci ne olur. anakartım gigabyte a320m-h
  2. N

eskisinden daha düşük fps alıyorum

Merhaba arkadaşlar . Yeni rtx2060 ekran kartı aldım heyecanla bilgisayarıma taktım . Fps artışı beklerken fpsim azaldıç Cs de önceden apu sistem (ryzen 3 3200g) oynarken 70fps alıyorken şimdi ekran kartı takmış hali 40-90 arası dalgalanıyor ve çok drop yiyor. Apu sistemde oynarken işlemci...
  3. N

Çözüldü✓ monitörümü 75hze alınca bir süre sonra görüntü gidiyor

Hocalarım merhaba , monitörümde bir sıkıntı var. Oyun oynarken veya boşta herhangi bir şey yaparken eğer monitör 75hz de ise aşağıdaki gibi ekran gidiyor.Aç kapa yapıyorum bir süreliğine düzeliyor. 60hzde asla böyle bir şey olmuyor. Kablosunu değiştirdim,ekran kartından oluyor sandım farklı...
  4. N

A320M-H ankart modeli

Arkadaşlar BIOS sürümümü güncellemek için anakartımın sitesine girdiğimde bendeki anakart modelinin sitede gözükmediğini farkettim. Acaba ben mi anakart modelimi bilmiyorum.Sistemde ve anakart üzerinde gözüken isimler bunlar; Anakart üzerinde: NVME PCIe Gen3x4 22110 M.2 BIOS da :A320M-H ayrıca...
Top Bottom