Arama sonuçları: *

1. H

Cyberpunk 2077 darboğaz sorunu

Arkadaşlar selam 4060 ti i5 13400f gibi darboğaz olmayacak bir sistemde cyberpunk 2077de normalde araba sürerken 140 150 fps arasında alırken şuan 100 110 fpsyi zor görüyorum ve sık sık fps düşüşleri ve droplar yaşıyorum daha önceden yaşamıyordum bu sorunları msi afterburner üzerinden değerleri...
  2. H

Bu Ayar fps arttırır mı ?

Arkadaşlar bu ayarı maximum performansa çekmek oyunlarda performans artışına sebep olur mu ?
  3. H

BİLGİSAYARIM BOZUK MU?

Pc 5ay önce vatandan toplandı bileşenler 4060 ti i5 13400f sistemde her oyunda aldığım fps değerleri olması gereken değerler fakat pc ile ilgili bir sıkıntı varki topladığım zaman bilmiyordum bunu rampage psular çok kötüymüş o zaman bunu bilmediğimden bilgisaraylardanda anlama düzeneğim ekran...
  4. H

4060 ti oyunlarda fps drop

herkese selam 4060 ti ekran kartımla oyunlarda ultra ayarlarda min 100 fps görmeme rağmen droplar yaşıyorum ve çok canımı sıkıyor ekran kartım 8gb vram fakat oynadığım oyunlarda ultra ayarlarda bile vrami aşmıyor sorunu yaşadığım oyunlar bf 2042 bf 1 bf 5 ve daha bazı saymadıklarım genel olarak...
  5. H

AMD FSR 3 düzgün çalışmıyor

Arkadaşlar selam 5 saattir aralıksız çözümünü aradığım bir hatayı çok saçma ve komik bir durumla düzeltmiş bulunmaktayım The Last of Us Part 1'e son gelen güncelleme ile eklenen AMD FSR 3 ve kare oluşturma teknolojisi ile bahane aradığım oyuna tekrar başladım oyunu ilk oynayışımda DLSS ile 60 80...
  6. H

The Last Of Us Part 1 açılmıyor

dediğiniz yeri bulamadım en son sürücüyü tekrar kurdum ve bilgisayarı yeniden başlattım bi ümit oyuna tıkladım ve açıldı sorun çözüldü teşekkürler
  7. H

affınıza sığınarak söylüyorum ben biraz cahilimde burdan sonra napmam gerekiyor bilgisayar bilgim buraya kadar yetti çok üzgünüm :( mesajınızıda yeni gördüm reddite çözüm arıyorumdur sizin yorumunuzu görünce çok sevindim umarım işe yarar oyunu büyük ihtimal %200 yaptığım grafikler arttığı için...
  8. H

selamlar last of us part 1de grafik çözünürlüğünü %100den %200e yapmamla birlikte oyun çöktü sonrasında güvenli modda çalıştırmayı evet dedim ve veri göndermek gibi sonradan çıkan bi ayara hayır dedim şuan oyun çalışmıyor cmd ekranı açılıp kapanıyor oyun epic games üzerinden alındı hatayı...
  9. H

bilgisayarın çökmesi sisteme zarar verir mi?

Arkadaşlar oyunu sil yükle yapmak çözüm olmadı cmd ekranı geliyor çalışıyor diyor ve oyun açılmıyor nasıl çözebilirim
  10. H

The last of us akıcılık sorunu

the last of us part 1de son gelen amd fsr 3 ve frame genartion desteği ile oyuna tekrar başladım ve 4060 ti ekran kartı ile fpsim min 120 max 240 şeklinde gidip geliyor fakat fps bi 150 bi 190 bi 120 olduğu ve bunları 5 saniyede yaşadığım için oyun 190dan 120ye düşünce bi saniyelik 40 fps gibi...
  11. H

hocam dosyaları doğruladım eksik dosya bulamadı çöktükten sonra açmaya çalıştım güvenli modda başlatın dedi tamam dedim sonra işte çökmeyle ilgili bize veri gönderir misin gibi bişeyler diyodu bu performansı düşürebilir diyince bende hayır dedim açılmadı 3 4 kere daha denedim açılmadı bende...
  12. H

az önce the last of us çözünürlük ölçeklendirmesini bi çılgınlık yapıp %100 yetmiyomuş gibi denemek için %200 yaptım ve oyun çöktü şuan açılmıyor :D ani bi kararla oyunu sildim diyeceğim şu ki bilgisayara bi zarar verir mi ?
  13. H

The Last of Us 180 FPS kasma hissi

Selam oyunu daha önce 50 80 FPS arası bitirdim oyuna tekrar başlamayı düşünüyordum ki bir baktım AMD FSR 3 desteğininde geldiğni duyunca hemen başına oturdum fakat oyunda bir sorun varki bir yere bakarken 200 FPS alsam bile oyun kasıyor hissi yaratıyor çatışma esnasında 160 180 FPS arası alırken...
Top Bottom