Arama sonuçları: *

1. harun_yorulmazz

Jbl Quantum 600 vs Arctis 7

hocam 1.5k verdikten sonra insan kablosuz olmasını istiyor. 1616770718 Hocam arkadaşlarım hyperx cloud 2 öneriyor ama benim fikrim çok eski model olduğu için pek alma taraftarı değilim.
  2. harun_yorulmazz

Jbl Quantum 600 vs Arctis 7

Arkadaşlar merhaba yakın zaman kulaklık almayı düşünüyorum. Bu iki kulaklığın fiyatları hemen hemen aynı. Sankı jbl'in harman ile ortaklığı ile daha kaliteli gibi geliyor ve ayrıca mikrofonu kablosuza göre çok iyi geldi. Sizin tavsiyeniz nedir?
  3. harun_yorulmazz

Yayında Gereksiz Droplar

Yani sorun streamlabsden mi kaynaklanıyor diyorsunuz hocam?
  4. harun_yorulmazz

Yayında Gereksiz Droplar

Arkadaşlar merhabe, yaklaşık 13 gündür yayın yapıyorum, hız testi sonuçlarım gördüğünüz gibi. Bu sonuçlara göre 3500kb/s bitrate de yayını veriyorum ama gereksiz bir şekilde droplanmalar oluyor, sebebi nedir?
  5. harun_yorulmazz

Son günlerde FPS drobu başladı

Arkadaşlar merhaba, son birkaç gündür bilgisayarımda oyun farketmeksizin droplar olmaya başladı. 5 ila 10 dakikada bir FPS düşüyor ve normale dönüyor. Sistemim: Ryzen 5 3600 Msi gtx 1060 6gb armor Asus b450f anakart 16gb ram
  6. harun_yorulmazz

Ryzen 5 3600 düşük mhz'de çalışma

Valla hocam vida denedikde boşa dönüyor ya yetişmiyor ya da kalın kaçıyor. Sıkıntı yani, soğutucuyu tutuyor aslında da bir vida eksik olunca akılda soru işareti kalmıyor değil.
  7. harun_yorulmazz

aynen hocam cpu soğutucu ayaklarının, stok soğutucuyu takarken çıkarınca bir civatasını kaybetmişim bulamadım. Satan bir yer var mıdır? bilgisayarcı vs?
  8. harun_yorulmazz

Tamamdır hocam, her şey için teşekkür ederim, iyi geceler. Birde soğutucu ayağının civatasını nereden bulabilirim biri kayıpta bende :D belki bilirsiniz.
  9. harun_yorulmazz

Doğru o zaman hocam? Bu arada mhz ile oynamadım 4.2 sabit ayarladığımda yoracağını düşünüyorum yanılıyormuyum?
  10. harun_yorulmazz

Cpu Core Voltage diye kısım var sadece yani voltaj ile alakalı, orada da manuel, otomatik ve offset mode var. Manuele ayarlayıp 1.3 dediğim zaman 1.289 gibi bir değer gözüküyor biosta ama pc açılınca 1.38v a kadar çıkıyor.
  11. harun_yorulmazz

Hocam o dediğiniz yeri bulamadım ben
  12. harun_yorulmazz

Asus rog strix b450f
  13. harun_yorulmazz

Hocam geçen sene kasımda aldım, manuel voltaj giriyorum pc açıldığında eski halinde kalıyor anlamadığım bir şekilde.
  14. harun_yorulmazz

Fark etmiyor hocam 2. ss pcyi yeniden başlatıp direkt aldığım diğeri ise arkada oyun açıkken.
  15. harun_yorulmazz

Merhaba arkadaşlar, bugün pcyi açıp oyuna girdiğimde bi yavaşlık ve donma oluşmaya başladı. Cpu temp programına baktığımda 553mhz gibi bir değer gördüm. Bazı yerlere baktığımda yeniden başlatıldığında sorun çözülüyormuş ama geçici olarak. Sebep nedir sizce?
  16. harun_yorulmazz

B450 Fan Ayağı Takma

Eyv hocam Allah razı olsun :D
  17. harun_yorulmazz

B450 Fan Ayağı Takma

Hocam 4 tane vida var ama boşa atıyor, bu parçayı takmak gerekiyor biliyorum ama olmuyor anlamadım.
  18. harun_yorulmazz

B450 Fan Ayağı Takma

Arkadaşlar merhaba, ryzen 5 3600 için kule tipi soğutucu aldım, fan ayaklarını takmak istedim ama vida olmuyor, bilen biri seri bir şekilde cevap verebilir mi lütfen?
  19. harun_yorulmazz

Ryzen 5 3600 Voltaj Sabitleme

Bu kasama sığar mı acaba hocam, zalman z5 mid tower kasam var, atx anakart var.
  20. harun_yorulmazz

Ryzen 5 3600 Voltaj Sabitleme

https://urun.n11.com/sogutucu-ve-fan/snowman-x4-cpu-fan-renk-secenekli-islemci-fani-cooler-fan-P433131933 bu ürünü almayı düşünüyorum hocam, görüşünüz nedir?
Top Bottom