Arama sonuçları: *

• Users: panda74
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. P

asus ac-51 modem snr ayarı nasıl olmalı?

arkadaşlar snr ayarının yanında 19.1 yazıyor benimki 15, arada kopmalar oluyor, bu sırundan kaynaklı mı oluyor ve bu ayarda kalmalı mı yoksa değiştirmem mi gerekiyor?
  2. P

Kablosuz kulak üstü kulaklık önerisi

Arkadaşlar kablosuz kulak üstü kulaklık alacağım ama kafan karışık, bana Türkiye'de en fazla 5000 TL geçmeyecek bir kulaklık önerir misiniz? Ben yurt dışından alacağım bana her türlü uygulana gelecek.
  3. P

Logitech G733 alayım yoksa başka kablosuz kulaklık mı?

Arkadaşlar yurt dışından kablosuz kulaklık alacağım ama ne alayım bilemedim, g733 düşünüyordum 2200 TL denk geliyor, G733 mü alayım yoksa başka öneriniz var mı?
  4. P

asker yoklama kaçağı mesajı geldi bana

arkadaşlar ben ocak ayında baktığımda 31.12.2024 kadar tecil gözüküyordu, bugün mesaj geldi yoklama kacağısınız diye ama ben yeni işe girdim şuan askere gitmek istemiyorum aralık gibi gitmek istiyorum veya o zaman bedelli yapacağım para biriktiriyorum, ne yapmam gerekiyor illa gitmek mi...
  5. P

Parfümania.com güvenilir mi?

Sitede satılan ürünlerin %100 orijinal olduğunu yazıyor sizin bilginiz var mı, daha önce alışveriş yaptınız mı?
  6. P

FIFA 23'te gamepad tuşları ana menüde yerleri değişik olma sorunu

Ana menüde 2 yön tuşları 2 kere algılıyor ve üçgen - kare - X - yuvarlak gibi tuşlar ana menüde yerleri değişik mesela onay tuşu üçgen (üstteki tuş) - geri tuşuda X bunları nasıl düzeltebilirim?
  7. P

Yurt dışı aktarmalı uçuş? ( Vize ve valiz konusu )

Arkadaşlar ben 2 hafta sonra yurt dışına çıkıyorum. ve aklımda 2 tane sorum var. 1) abu dabi de aktarmam var 3 saat 40 dakika. bunun için vize almama gerek var mı? 2) abu dabi deki aktarmamda valizleri tekrar alıp, sonraki uçuş için tekrar şirkete vermem mi gerekiyor? Not: Hava yolu şirketi...
  8. P

Bu İnternet Sağlayıcıları Güvenilir mi?

1) Poyraz net 75 mbps 105 TL 2) Flix net 100 mbps 130 TL 3) pana net 100 mps 100 TL 4) net galaksi 100mbps 130 TL bunların harici 150 TL geçmeyen firmada önere bilirsiniz. ben bunların harici 5-6 tane daha buldum ama sitelerinin tasarımlarına güvenmedim isimleride tuaftı ondan yazmadım.
  9. P

1. korona aşısı olduktan sonra öbür aşılar en erken ne zamana olunur?

Arkadaşlar normalde ben hiç aşı olmadım ama şimdi yurt dışına çıkacağım, 2-3 tane farklı ülkeye gideceğim, En az 2 tane korona aşısı istiyorlar lakin ona da test istiyorlar girişte testlerde pahalı oluyor, ondan dolayı en az 3 tane olmam gerekliymiş korona aşısı. birde alman aşısı istiyorlar...
  10. P

Hangi powerbank alayım ve öneriniz var mı?

https://www.epey.com/powerbank/intouch-prime.html https://www.epey.com/powerbank/s-link-ip-g14l.html https://www.epey.com/powerbank/s-link-ip-g13k.html https://www.epey.com/powerbank/zore-zr-pw02.html https://www.epey.com/powerbank/s-link-ip-k10m.html...
  11. P

Durmadan internet kopması oluyor

Modem internet ilk kopunca dsl ışığıda sönüyor sonra "Telefon kablosu veya Ethernet kablosu takılı değil" diye hata veriyor. Sonra dsl ışığı yanıp sönüyorken "PPPoE, PPPoA veya VPN doğrulaması başarısız" diye hata veriyor. Dsl ışığı sürekli yanınca internet geliyor ama bu olay 5 dakika sonra...
  12. P

fifa 23 Gamepad sorunu

tuşlar hatalı bir türlü düzeltemedim x360ce ilede denetim olmadı xoutput ilede denedim olmadı. bunun çözümü var mı geri tuşu farklı onaylama tuşu farklı maç durdurma tuşu farklı, l1 l2 r1 r2 tuşlarıda tanımıyor menüdeykende tuş yerleride farklı, sadece maç esnasında olan bir sorun değil
  13. P

Fifa 23 kasma sorunu

çok kasıyor ve görüntü bulanık bunun çözümü var mı ? r5 2600 gtx 1650S 8gb ram ssd ye yüklü oyun
  14. P

mount & blade II: bannerlord İstiana görevini yapamıyorum neden ?

evet, hazırım basılmıyor, imparatorluk medeniyeyine sahip bir krallık yönetmelisin diyor ama imparatorluk medenyetinin nerdeyse yarısını aldım hala aynı durum var. ne yaparsam bu sorun düzelir. oyunu gamepass ile oynuyorum
  15. P

Kablosuz Gamepad Titreşimi Nasıl Açılır?

arkadaşlar kablosuz gamepad var ama titreşimi çalışmıyor bunu nasıl titreşimini çalıştıra bilirim yazılımı bir şeyi yok
  16. P

avcılık silah ruhsatı tarihini erteleme dilekcesi

avcılık silah ruhsat tarihini erteleme dilekcesi nasıl yazılır ben babam adına yazacağım. 1-2 hafta sonra hastaneden çıkacak ve dün kontrol ettik 2 gün sonra süresi bitiyor bunun için dilekçe yazıp jandarmaya vermek gerekiyormuş ama dilekçe örneği internette bulamadı bilen birisi varsa...
  17. P

Hogwarts Legacy Yasaklı Büyüler Nasıl Öğrenilir

Sebastian Sallow bulmam gerekiyormuş yan görevler için nerede bulabilirim ? arıyorum yok 1 tane bile yasaklı büyü öğrenemedim
  18. P

suzume no tojimari Türkiye'de gösterime girecek mi?

Arkadaşlar 11 kasım 2022 japonyada gösterime girdi ama hiç öbür ülkelerde çıkacak mı haber hala gelmedi nasıl izliye bilirim bulan biri var mı?
  19. P

Abdullah Abi instagram ekran kartı çekiliş sonucunu açıkladı mı?

normalde o günü açıklıyordu ama en sonuncu olanı göremedim açıkladı mı? yoksa daha açıklayacak mı?
  20. P

iPhone 14 Pro (256 GB) VS iPhone 14 Pro Max (256 GB)

Sizce hangisi alınmalı fiyat farkına değer mi? ne tür farklılıkları var? Renk derin mor alacağım güzel geldi bana. Bana geliş Fiyatı: pro 24.000 TL pro max 26.000 TL (pasaport kayıt ücreti hariç)
Top Bottom