Arama sonuçları: *

1. E

850 $ EL capitan sistem eksik gelen işlemci soğutucusu

yahu ne önemi var firma ile yazışmış olmanın? ilk 250 sipariş değil mi olay? üstelik bu konuda önceki sayfalarda da mesajım var ve siz de beğenmişsiniz. trol falan hoş ifadeler değil. lütfen.
  2. E

sizden evvel sipariş vermiş olmama rağmen aynı mağduriyet bende de mevcut. başka başlık açmak yerine ekleme yaptım. neresi yanlış oldu?
  3. E

El Capitan - İncehesap BIKTIK!

hocam sipariş saatine baktınız mı 18.28 yazıyor.
  4. E

abdullah bey sipariş saatime bakın lütfen bana stok soğutucu göndermişler. kimse beni bu sistemin 1 saatte 250 tane sattığına inandıramaz. bu dolandırıcı siteyi böyle canhıraş savunmanız çok üzücü.
  5. E

abdullah bey videosunda sizin için güzel şeyler yapmayı seviyorum diyordu bakalım bu konuda kendisine güvenen insanlar için çaba sarfedecek mi? kendisi için bir samimiyet testi olacak bu konu.
  6. E

hiç alışveriş yapmadığım bir site idi bu incehesap abdullah bey anlaştıysa vardır bir bildiği dedik. yanıldık. mouse göndermese diyecem ki 250 kişiye giremedik herhalde ama mouse var soğutucu yok. dalga geçer gibi bir iş.
  7. E

El Capitan Kargo

mouse göndermişler. bu da ilk 250 sipariş arasına girdiğimi gösterir.
  8. E

El Capitan Kargo

Sistem bugün elime ulaştı ancak bir sorun var. youtube videosu yayına girer girmez sipariş geçmeme rağmen (sipariş saati 18:28) Wraith Prism yok stok soğutucu ile göndermişler. ilk 250 kişiye girememiş olma ihtimalim yok. zaten abdullah bey gece 2'de 260 kişinin sipariş verdiğini yazmıştı. ince...
Top Bottom