Neler Yeni

850 $ EL capitan sistem eksik gelen işlemci soğutucusu

Mishakal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
emrecan istek
ne geliceğini kimse bilmiyo muhetemelen şansına ne çıkarsa

Sanmam hocam ya kapı gibi sözleşme var maddeleri içeren ayrıca bu hediye ürün değil ki fare - soğutucu sözleşmede yazılı yani

Hadi xfx gelse virüs felan olmasa gidip değiştiriz sorun değil ama işte virüs elimizi kolumuzu bağlıyor.

ama virüs olmasa sistemi hiç ama hiç alamayacaktım

belki xfx daha iyi ama doğruya doğru xfx tr de fazla bilinmeyen bir ekran kartı

sapphire daha iyi gibi geliyor bana ( tekrar söylüyorum bana öyle geliyor belki xfx daha iyidir )

inşallah sistemlerimiz sapasağlam eksiksiz güzel bir şekilde gelir.

• Beğen
Reaksiyonlar: DeLi

DeLi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
uğur çetin
Sanmam hocam ya kapı gibi sözleşme var maddeleri içeren ayrıca bu hediye ürün değil ki fare - soğutucu sözleşmede yazılı yani

Hadi xfx gelse virüs felan olmasa gidip değiştiriz sorun değil ama işte virüs elimizi kolumuzu bağlıyor.

ama virüs olmasa sistemi hiç ama hiç alamayacaktım

belki xfx daha iyi ama doğruya doğru xfx tr de fazla bilinmeyen bir ekran kartı

sapphire daha iyi gibi geliyor bana ( tekrar söylüyorum bana öyle geliyor belki xfx daha iyidir )

inşallah sistemlerimiz sapasağlam eksiksiz güzel bir şekilde gelir.
hocam İNŞALLAH gönlünden ne geçiyosa o gelir temennim o olur. teoride hepsi bağzı değerler veriyo fakat yaşadığın yerin rakımı sıcaklık nem oranı pc nin bulunduğu ortam ev mi ofis mi bunların hepsi performanslara etki ediyo ezbere konuşmam doğru olmaz. kullanıp görücez daha kullanmak nasip olmadı monütörü bekliyorum.

isimsizüye

80+ Gold
EL capitan sistemini sayın abdullah gülün incelemesi üzerine yanında verilen hediyerle birlikte güzel ve hesaplı olduğunu düşünerek almaya karar verdim ve siparişini videonun yayınlanması ardından ilk sattlerde
verdim İncehesap firmasına özellikle ulaşıp mesaj yoluyla Wright prism RGB fanlı işlemci soğutucu yu kazanıp kazanmadığımı sordum (19.04.2020 sipariş tarihi) bana gelen cevapta sisteme montajlı şekilde ulaşacağı söylendi(butun mesajların fotoğrafları bende mevcut) fakat sistem elime bu gün içerisinde geldi(02,05,2020ürün bana ulaştığı tarih) ve kontrol ettiğimde sistem içerisinde hiçbir şekilde olmadığı ve bu hediye ürünün bana ulaşmadığını) farketim bunu mesaj ile kendilerine ilettim şu an içi bir geri dönüş alamadım yardımcı olabileceğinizi düşünüp foruma yazmayı uygun gördüm,
İncehesap adlı sitenin mail adresine mail gönderilemediği için mail gönderilerim gönderilemedi gibi bir uyarıyla bana geri geldi.fotoğrafı da ekliyorum.
(isterseniz yazışmaların fotoğraflarınıda ekleyebilirim.)

(biz bu ürünleri alırken ince hesaba değil DONANIM ARŞİVİ ve ABDULLAH HACIGÜL e güvenerek alıyoruz lütfen firmalar bunun farkında olsun )

madururiyetimin giderilmesinde yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
wraith prism 300 adet stokdan sonra gelmiyor

Son düzenleme:
  • Kızgın

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Sipariş ekranını ve satın aldığın parçaları gösteren ekran görüntüsünü konuya eklersen firmaya ileteyim

DeLi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
uğur çetin
Sipariş ekranını ve satın aldığın parçaları gösteren ekran görüntüsünü konuya eklersen firmaya ileteyim
sayın
Abdullah Hacıgül
firma yetkilileriyle yaptığım yazışma dahi duruyo ben kendilerine soru ilettiğimde bana cevaben sistemle birlikte gönderileceğini tarzında dönüş oldu 2fc45e53-5227-4817-aa7b-f10ed4d495c0.jpg51c70f4b-8ac9-4e8f-ae1f-a7498807bb66.jpg
2fc45e53-5227-4817-aa7b-f10ed4d495c0.jpg
51c70f4b-8ac9-4e8f-ae1f-a7498807bb66.jpg

DeLi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
uğur çetin
sayın
Abdullah Hacıgül
firma yetkilileriyle yaptığım yazışma dahi duruyo ben kendilerine soru ilettiğimde bana cevaben sistemle birlikte gönderileceğini tarzında dönüş olduAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
039d38f2-6f5b-49c9-8076-3c50e8043280.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

sizden evvel sipariş vermiş olmama rağmen aynı mağduriyet bende de mevcut. başka başlık açmak yerine ekleme yaptım. neresi yanlış oldu?
keşke bişeyler yazıp belirtseydin ne istediğini,derdin ne direkt bodoslama fotoğraf attığında troll müsün nesin belli olmuyo

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Ellerinde olmayan parçayı satıyorlar olacağı bu. Zaman kazanmaya çalışıyorlar.

• Beğen

DeLi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
uğur çetin
sizden evvel sipariş vermiş olmama rağmen aynı mağduriyet bende de mevcut. başka başlık açmak yerine ekleme yaptım. neresi yanlış oldu?
peki sizde yazışmalar mevcut mu? ilettiniz mi firmaya?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,173
Üyeler
149,502
Son üye
yalavo77
Top Bottom