Neler Yeni

850 $ EL capitan sistem eksik gelen işlemci soğutucusu

vpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
omer
Bilerek yapıyorlar hocam ellerinde yok. AA yanlışlık olmuş diyip vakit kazanacaklar.

• Beğen
Reaksiyonlar: DeLi

DeLi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
uğur çetin
Ya o kadar yerden alışveriş yaptım ben bunla kadar böyle salla pati iş yapan firma görmedim.
2 güne de gelmedi sistem aceleye gelmiş desek yukarıdaki tarihlere bakarsanız yaklaşık 13 gün sürdü. kargo da 1 gün durdu okadar gecikti birde okadar mesaj yazıyoruz firmaya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilerek yapıyorlar hocam ellerinde yok. AA yanlışlık olmuş diyip vakit kazanacaklar.
eğer bilerek yapılan bişey varsa Abdullah İncegül ün bu durumlar ilgileneceğini umuyorum

Hem kazanıp hem kazanamamak. Fare gelmiş soğutucuyu nasıl unutmuşlar (!) anlamadım.
bende onu anlamış değilim

echeln

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Samet
hiç alışveriş yapmadığım bir site idi bu incehesap abdullah bey anlaştıysa vardır bir bildiği dedik. yanıldık.
mouse göndermese diyecem ki 250 kişiye giremedik herhalde ama mouse var soğutucu yok. dalga geçer gibi bir iş.

• Beğen

vpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
omer
Abdullahlık bişi kalmadı artık dandik firma ila anlamaması gerektiğini görmüştür.

• Beğen

DeLi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
uğur çetin
hiç alışveriş yapmadığım bir site idi bu incehesap abdullah bey anlaştıysa vardır bir bildiği dedik. yanıldık.
mouse göndermese diyecem ki 250 kişiye giremedik herhalde ama mouse var soğutucu yok. dalga geçer gibi bir iş.
çok acayip, hayır sistemi sipariş verdiğimde direkt mesaj attım ilk 250 nin içindemiyim bana gönderecekmisiniz diye bana verilen cevap aynen şu Wright prism RGB fanlı işlemci soğutucu sisteminize monte edilmiş şekilde size ulaşacaktır. hepsini fotoğrafı nevcut

Abdullahlık bişi kalmadı artık dandik firma ila anlamaması gerektiğini görmüştür.
tam da onu ilgilendiren bir durum bu gibi sorunları görüp çozum bulması gerekir

masquerade

80+ Bronze
İncehesaptan haziran ayında 15.000e sistem toplayacaktım. Sanırım vazgeçtim bu kadar şikayet fazla.

• Beğen
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Eren
İncehesaptan haziran ayında 15.000e sistem toplayacaktım. Sanırım vazgeçtim bu kadar şikayet fazla.

İnce hesaptan 5 TL kulaklık bile alma yalnışlıkla eksik gönderdik der. İnce hesap ürünlerinin 10/11 ini eksik yolluyor bence.

vpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
omer
Kardeşim manyak ısın aman diyim paranı dolara basıp para kazanırlar 1 ay ürün gelmez sonra siparişi iptal edersin kar ederler.

• Beğen

masquerade

80+ Bronze
İnce hesaptan 5 TL kulaklık bile alma yalnışlıkla eksik gönderdik der. İnce hesap ürünlerinin 10/11 ini eksik yolluyor bence.
Anlıyorum vazgeçtim. İtopyadan falan toplarım daha iyi.
Kardeşim manyak ısın aman diyim paranı dolara basıp para kazanırlar 1 ay ürün gelmez sonra siparişi iptal edersin kar ederler.
Vazgeçtim arkadaşlar çok teşekkürler. RTX 2080S'i eksik yollarlar uğraşamam. :D

• Beğen
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Eren
Anlıyorum vazgeçtim. İtopyadan falan toplarım daha iyi.

Vazgeçtim arkadaşlar çok teşekkürler. RTX 2080S'i eksik yollarlar uğraşamam. :D

Bence de. Para ağaçtan toplanmıyor sonuçta sabırsızlıkla beklediğin sistem için 2 3 ay uğraşma. :D

• Beğen
Top Bottom