Arama sonuçları: *

1. E

Bilgisayar çok geç açılıyor

18.11 sürüme sahip hocam. Teşekkür ederim ^^
  2. E

Bu yorum beni biraz mutlu etti çünkü bu kadar geç açılması çok abez duruyordu çok teşekkür ederim yorumunuz için. 1722151191 Yapılı.
  3. E

Onu iyi niyetli yazmışım 6-7 saniye sürdüğü oluyor.
  4. E

Hocam ne formatı? Başka bilgisayardan bahsediyorum yeni sistem hazır kurulu geldi zaten geldiğinden beri böyle yaklaşık 1 ay oldu anlamıyoruım ne demek istediğinizi. Her şey zaten hazır bir şekilde geldi vatan bilgisayar tarafından yapıldı kuruldu. Anakartım asus prime 620m-k 1722150977...
  5. E

Aynı programları önceki bilgisayarımda da kullanıyordum ve max 4-5 saniye sürüyordu özellikleri bu sisteme göre daha da kötü olmasına rağmen. Baştaki 2-3 saniye ekran siyah kalıyor kısımını da az söylemişim en az 6-7 saniye.
  6. E

Anlamadım?
  7. E

Arkadaşlar merhaba Ryzen 7500F işlemci 4070 superli bir sistem dizdim. 32 Gb Ram ve 3500/3100 1TB ssd bulunmakta resimde göründüğü gibi başlangıç ayarlarına sahip. Bilgisayar başlarken bir süre siyah ekranda duruyor 2-3 saniye ondan sonra açılmaya başlıyor bunun sebebi nedir?
  8. E

7500F 4070 Super 2K Monitör Önerisi

Teşekkür ederim hepinize arkadaşlar.
  9. E

Olur hocam ağırlık olarak msi ve asus önerilmiş zaten hepsini not aldım kendimce en uygununu seçeceğim.
  10. E

Hocam aoca karşı ön yargılarım var ya eskiden kullandığım bir markaydı ekranın sağ üst kısmında siyah bir yanık oldu garantiye gönderdiğimde güneşte kalmış gibi bir sebep sunup işlem yapmadılar.
  11. E

Teşekkür ederim hocam.
  12. E

Bu sistem için arkadaşım 2k monitör şart dedi peki gerçekten 2k almam şart mı bu sistem için?
  13. E

Sanırım asus ve msi öneriyorsunuz marka olarak sadece
  14. E

Arkadaşlar merhaba ryzen 5 7500f ve 4070 super için 2k lık bir monitör arıyorum. Monitörlerden fazla anlamadığım için yardım almak istedim max bütçem 10k daha fazlasını çıkartamam (gerçekten fiyatına değerse belki 1-2 bin) yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  15. E

hazır sistem için itopya mı gamegaraj mı tercih etmeliyim?

İtopya gereksiz pahalı. Aynı sistemler farklı sitelerde 5-10k arası daha ucuz olabiliyor. Tabi ki kampanyaları takip etmekte yine de fayda var.
  16. E

Vatan bilgisayar 7500F RTX 4070 Super Sistem

Arkadaşlar merhaba. https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-7500f-rtx-4070-super-12g-prime-a620m-k-500gb-ssd-16gb-ram.html bu sistem alınır mı? ve hangi parçaları upgrade etmek mantıklı olur?
  17. E

Şöyle bir sistem topladım sizce nasıl / neleri değiştirebilirim ? iyi midir?

Eğer bütçene uygunsa am5' li bir sistem kurman daha iyi olur üzerine upgrade yaparsın daha iyi olur diye düşünüyorum tabi sizin bileceğiniz iş.
  18. E

Kendimce topladığım sistem iyi mi?

Değerlendiricem hocam teşekkürler
  19. E

Kendimce topladığım sistem iyi mi?

Teşekkür ederim hocam :) 1713775502 Ti superli sistemler inanılmaz pahalı maalesef
Top Bottom