Arama sonuçları: *

1. ahmetmelihalemdar

KYK Geri ödemesiz burs çıkar mı?

Ne kadar zengin, fakirsin diye bakılmıyor. Şans demek istiyorum sadece. Ağzımı bozmak istemiyorum çünkü. 20 tane evi olan adamın oğluna çıktı da açlıktan nefesi kokan çocuğa çıkmadığını bilirim.
  2. ahmetmelihalemdar

GSS PRİM BORCU SİLME

Adam işsiz. Para kazanamıyor ama devlet adamdan GSS adına prim kesiyor. Söylenecek çok şey var da, devletimiz sagolsun!
  3. ahmetmelihalemdar

GamePower BUL T10 ekranda sarı çizgi var

Aynı bütçe ile alinabilecek daha kaliteli ürünler var emin ol. Hem klavye hem monitör. 100 üründe birkaç sıkıntı olabilir ama 100 üründe birkaç sağlam çıkarsa sıkıntı. Herkes sen gibi şanslı degil:)
  4. ahmetmelihalemdar

RGB ŞERİT LED 5 METRE 🔥185,81TL 🔥 (AliExpress)

10 ar mt den 2 parça olarak geliyor. Aman aman bişey beklemeyin. Led aralıkları çok geniş ve aydınlatması zayıf 1725782372 5 mt tek parça olarak gelir
  5. ahmetmelihalemdar

Yardım 7500f 7900gre darbogaz yapar mı?

Hayır sıkıntı yok
  6. ahmetmelihalemdar

Türk telekom altyapısı ile kablonet çekilir mi?

Telekom üzerinden veriyorlar. Bana max. 200 mbite kadar veriyoruz dediler
  7. ahmetmelihalemdar

Football manager 2024 ücretsiz (5 Eylül 12 Eylül)

Ücretli gözüküyor.Bugün 5 Eylül
  8. ahmetmelihalemdar

❌İndirim Bitti! ALIEXPRESS RGB LED VERGİ DAHİL 196 TL 1 METRE

Bu tarz ürünleri özellikle TV Usb ye bağlamayın. Tv usb ler genellikle 2.0 dir ve 0.5 A güç verir. 3 m led şerit için ortalama 3 A gerekli. Tv kartını yakarsınız. 2-3 Amperlik adaptorle güç verin. Küçük bi tavsiye
  9. ahmetmelihalemdar

MSI PRO B650-S WIFI 5.799,00TL

Güzel fiyat,güzel anakart. İhtiyacı olan kaçırmasın
  10. ahmetmelihalemdar

Anakartımda argb desteği yok yanına kontrolcü alsam aldığım rgb leri yanar mı ?

Ekstradan satın almadım hiç, Dark Maxima V30 kasanın içinde geleni kullanıyorum. Kullanan arkadaşlar tavsiye verir umarım. Cube 240 mm i hangi işlemci ile kullanıyorsun, memnun musun?
  11. ahmetmelihalemdar

win 11 yüklemeli miyim ?

Anakartın modeli nedir?
  12. ahmetmelihalemdar

Anakartımda argb desteği yok yanına kontrolcü alsam aldığım rgb leri yanar mı ?

Kontrolcü alırsan kumandası ile renklerini değiştirebilirsin
  13. ahmetmelihalemdar

Çözüldü✓ Anakartımda wifi desteği var ama

https://www.asus.com/tr/motherboards-components/motherboards/tuf-gaming/tuf-gaming-b650-plus-wifi/helpdesk_download?model2Name=TUF-GAMING-B650-PLUS-WIFI Buradaki sürücüleri yukledin mi ozellikle wireless ve bluetooth u
  14. ahmetmelihalemdar

Çözüldü✓ Anakartımda wifi desteği var ama

Ağ bağdaştirici seceneklerinde Wifi devre dışı olabilir. Etkinleştirme yapman lazım
  15. ahmetmelihalemdar

Ev için Ses yapmayan vantilatör önerir misiniz?

Valla amaç serinlemekse çok üfleyen iyidir bence :) Ben de Premier sanayi tipi var 3 kademeli. 13 senedir kullanıyorum ve sadece 1. Kademe çalıştırıyorum fazlasıyla yetiyor.Cok da rahatsız eden sesi yok
  16. ahmetmelihalemdar

Ev için Ses yapmayan vantilatör önerir misiniz?

13 senedir Premier kullanıyorum çok iyi ama sanayi tipi almanı tavsiye ederim. Daha iyi serinletiyor
  17. ahmetmelihalemdar

Türk Telekom ve çözülemeyen internet sorunum.

Keenetic denemeni tavsiye ederim Keenetic Hopper Dsl güzel bir cihaz. Istersen @KYTECHNGAMING Kemal Bey yardımcı olur
  18. ahmetmelihalemdar

ALTYAPIMDA FİBER VAR AMA DAİREYE KADAR YOK

Az önce aradım Kablonet i ben de. TT taahhütüm bitiyor fiyatlar nedir diye? Transfer yapmıyorlarmış, sıfırdan abonelik açıp, TT üzerinden max. 200 Mbit veriyormuş. Kablonet altyapısı da 2 ye ayrılıyor diyor. Biri eve kadar fiber GPON diyor. Biri de Bakır bir kablo ile eve kadar 100 Mbit diyor...
  19. ahmetmelihalemdar

Telekom altyapısı üzerinden mi Kablonet yoksa Kablonet in kendi altyapısı mı?
  20. ahmetmelihalemdar

Eskiden daireye kadar o kabloyu kendin çektiriyordun. TT" İç tesisat bizim sorumluluğumuzda değil" diyor. Ama karşı komşum başvuru yaptı. TT Saha ekipleri apartman girişinden salonuna kadar çekti. Sen başvuruyu yap. Çekerler diye düşünüyorum.
Top Bottom