Arama sonuçları: *

1. K

USB-C arayüz özellikleri

bilgisayarımda usb-c var evet. 1706733479 thunderbolt 3 destekler diyor, o ne?
  2. K

USB-C arayüz özellikleri

bilgisayarımda sadece hdmi output var, monitörümde dp var ama onun ile ilgili bir hub bulamadım ne yazık ki ;(
  3. K

USB-C arayüz özellikleri

her usb-c destekler mi hdmi outputu onu bilemedim o yüzden sormak istedim boş yere o kadar para vermek istemem
  4. K

USB-C arayüz özellikleri

ideapad Gaming 3-15ARH05 Laptop - Type 82EY bu laptopa sahibim ve ekteki gibi bir usb-c hub almak istiyorum. Laptopumu cihaz üzerindeki hdmi portundan monitöre bağlı olarak kullanıyorum zaten, cihaz üzerine bu usb hub aracılığıyla ikinci bir hdmi monitör bağlayabilir miyim? dipnor: ekteki hub...
  5. K

Superonline Modem Değiştirme Sonrası TV+

salona giden bir adet cat5e kablom vardı (duvar içinden çekilmiş taşındığımızda mevcuttu) mevcuttaki cat5eyi tv+ kutusuna (sagem 4k) taktım. birazdan ekte bulunduracağım bilgilerle yeni bir ewan bağlantısı oluşturma yerinden seçili lan kabloma iptv hizmetini vlanid 103, vlanp 4 ile verdim. dün...
  6. K

müşteri hizmetleri kendi routerımı ancak ap olarak kullanabileceğimi söyledi, pppoe şifremi vermeyince de bende yeşilli teknoloji forumundaki bi başlığı kullanarak şifremi aldım. hg255s üzerinden de ap ayarlamak dmz üzerinden ip aldırmak falan iç içe iki sefer nattan geçtiği için evin içindeki...
  7. K

PS3 Sıcaklık Mevzusu

**EKLEME** ön kapağa tam fan hizasının üzerine, 10cm çapınca pançla delik açtım, üstüne de pencere sinekliğinden 7x7cm şeklinde sineklik kesip içeriden yapıştrıdım. düşündüğümden daha iyi oldu sıcaklıklar 61-62 dereceye düştü (ingame) fan da yüzde 38de sabit artık.
  8. K

hg255s (leş) routerdan - işyerinden getirdiğim vx230v routera geçtim, pppoe şifremle usernamemi hg255sten aldım ancak bi şekilde turkcell tv+ı çalıştıramadım, çalıştırsam da 1dk boyunca yayında sorun yok ancak 1dk sonra yayın kesiliyordu. bu konuyla alakalı çözümü olan var mı?
  9. K

bilgisayara ps3 bağlanır mı ?

eğer laptop kullanıyorsanız elgatonun usb capture cardlarını hdmi ile uygun ayarlarda kullanabilirsiniz *delaylı görüntü alan olmuş.* yada scarttan bağlanan easycap isimli capture card var onu da obsden ayarlayıp kullanabilirsiniz *delaylı görüntü alan olmuş*
  10. K

Amerika'dan laptop önerisi

targete de bakabilirsiniz
  11. K

PS3 Sıcaklık Mevzusu

ediyor işte etmese problem değil bağırıyo resmen yüzde 39dan sonra
  12. K

PS3 "kullanılabilir güncelleme verisi bulunamadı" hatası

hfw için mi güncellemeye çalışıyorsunuz yoksa 4.90ı baştan mı kuracaksınız? 1686076167 **okumamışım afedersiniz** hfw için sorun çıktığında en fazla 8gblık bi bellekle güncellemeleri yapmanız tavsiye edilir eğer cihaz görmüyorsa rufusla formatlayın ve bellek ayırma boyutunu varsayılan seçin. ve...
  13. K

PS5 Dijital mi, Blu-Ray'li mi?

ps4 oyunlarının çoğunu bluraydan oynayabiliyorduk sanırım bence blurayli daha mantıklı
  14. K

PS 3 üm sizce kaç TL eder

2500 2600 arası şuanda alıcı var dostum bilgin olsun (slim fat cihazlarınız ederinde alınır)
  15. K

PS3 Sıcaklık Mevzusu

yok değil daha yeni söktüm thermal grizzly kryonaut extreme 14.2lik termal macun sıktım
  16. K

Amerika'dan laptop önerisi

https://www.lenovo.com/us/en/p/laptops/legion-laptops/legion-pro-series/legion-pro-5-gen-8-(16-inch-amd)/82wm0005us bi inceleyin yine de gayet makul geldi bana
  17. K

PS3 Sıcaklık Mevzusu

ps3ün malum gta5te gt6da tloudaki droplarını kullanan arkadaşlar biliyodur, ben de ufak tefek bi araştırma yapıp overclocklu bir firmware buldum (ektedir) firmwareyi indirdim kurdum sıcaklıklarım 4-5 derece arttı olası bişeydi ancak bi sorum olacak (cihaz özellikleri de ektedir) ben bu cihazın...
  18. K

Lenovo Ideapad Gaming 3 15ARH05 Çift Monitör

Elimde 82EY00MJTX şu model kodlu lenovo laptop var, şuan kuzenimde test edemiyorum ancak evimde de iki adet monitör var, birisi hdmi birisi displayport girişli, usb c üzerinden bir monitöre hdmi üzerinden diğerine bağlayıp 3 ekran şeklinde kullanabiliyor muyuz? Yardımlarınız için şimdiden...
  19. K

PS3 Fan Hızı %35 Zararlımı?

eğer cfw/hen kullanıcısıysanız webman otomatik olarak startlanır ve fan hızını yüzde 100 yaparsanız çoğu cihaz donar (4004a-superslim 2004b-slim) denediğim cihazlar bunlar mümkünse yapmayın fan hızını dereceye göre ayarlayabilirsiniz. superslimde 63 - slimde 68 - fatta 71 derecede...
  20. K

Steam Deck almak istiyorum

yaklaşık üç haftadır steam deck almayı planlıyorum ancak türkiyede erişim yok biliyorsunuz, bunu amerikadaki bir tanıdığıma aldırsam ve türkiyeye bağlı olan steam hesabımı kullansam bir sorun olur mu sizce?
Top Bottom